Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mit csináljak? Ha a gta san...

Mit csináljak? Ha a gta san andreas (ps2) nél a mentésnél azt írja ki hogy:warning:one or more cheats have been activated . This may affect your save game. It is recommended that you do not save this game Kérlek aki tud az írjon rá választ

Figyelt kérdés

2013. júl. 30. 17:22
 1/6 anonim ***** válasza:
1 vagy több kód van aktiválva. Így nem ajánlott a játék elmentése.
2013. júl. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
már elmentettem azelött,a statisztikánál meg van olyan hogy times cheat és alatta 29 es szám van,ez mit jelent?és így már nem tudom végigvinni a játékot ha több kódott nem fogok használni?
2013. aug. 1. 00:36
 3/6 A kérdező kommentje:
amúgy köszi hogy válaszoltál a kérdésemre,de ha erre is tudsz akkor létszi ebben is segítenél/segítenétek?
2013. aug. 1. 00:43
 4/6 anonim ***** válasza:
Annyiszor használtál kódokat.
2013. aug. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
De végig tudod vinni kódokal vagy azok nélkül.
2013. aug. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
értem köszi
2013. aug. 5. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!