Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Megéri használtan venni PS3-at?

Megéri használtan venni PS3-at?

Figyelt kérdés
Mondjuk egy régebbi Fat-ot vagy inkább Slim-et? Max 50-ért akarok. Garancia nélkülit inkább ne vegyek?

2013. júl. 28. 17:15
 1/8 anonim ***** válasza:
én vennék így is
2013. júl. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Fat ot ne vegyél sárga ledes lehet majd későbbiekben


2000-slimmel jól jársz [törhető is]


Ezeket mindenképp tarsd be ha használtan veszed:

1. Csak személyesen vedd át

2. mindenképp játsz vele 30percet vagy 1 órát

[figyeld hogy milyen hangot ad ki [ha nagyon-nagyon zúg akkor valszeg ventinél nem stimmel valami]

melegedés természetes

2013. júl. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Akkor inkább maradok a bolti vásárlásnál. :D Köszi a válaszokat!
2013. júl. 28. 20:38
 4/8 anonim ***** válasza:
Jobban jársz az új konzollal,arra lesz egy 1 év garancia is!
2013. júl. 29. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Csak ne a tescoból vedd hanem konzolboltból.
2013. júl. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Ne vegyél ha nincs pénzed játékra én is besz*ptam vele megvettem a gépet 60.000-ért (régi fat) volt rá össz-vissz 3 játékom mert nem volt többre pénzem,lehet törni is persze egy vagyon 15.00 körül van gondoltam megcsinálom mivel tönkrement az olvasófej és így tudnék játszani pendrive-ról aztán mondta a srác aki csinálta volna hogy a-a hiába törik fel akkor se tudok játszani pendrive-ról se ha nem jó az olvasófej ,baromi jó 30.000ft lett volna feltörni+olvasófejet cserélni úgyhogy hagytam a francba úgyis kinőttem belőle itt áll a gép már 3 éve és nem tudtam egyáltalán kihasználni szóval bánom a ráköltött pénzt nagyon, eladni nem tudnám csak fillérekért , hülyeség volt megvenni ,megbántam én nem ajánlom neked,inkább vegyél xboxot!
2013. júl. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

6# változnak az idők:

Feltörik neked mamár 10ezerért [onnantól te telepíted a cuccot]

Nem kell olvasófej bele már mindent hdd-ről futtatsz [már az se kell mint régen hogy 1 lemezt be kell tenni]

Illetve 15ezer mi vagyon? annyi mint 1 újonnan kijött játékot vennél

2013. júl. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha jó állapotban van, megéri. De szerintem inkább gyűjts még 15ezret, mert annyiért már újat kapsz, ami mindenben jobb.
2013. júl. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!