Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Lehet szólógitárból basszusgit...

Lehet szólógitárból basszusgitárt előállítani? Ha igen hogyan?

Figyelt kérdés

B.C.Rich-Ironbird szólógitártestet ha szerzek akkor lehetséges e?

Nyak meg elektronika stb. van.



#basszusgitár #szólógitárból.
2013. júl. 27. 18:08
 1/1 anonim ***** válasza:
Miért szeretnél szólógitárból basszgitárt csinálni? Amúgy szerintem emeletes hülyeség. Ha szerezel egy olyan szólógitártestet, az tök jó lesz, csak nem fogsz vele sokra menni, ha azért szeretnél abból basszgitárt csinálni, mert az a forma tetszik, akkor már az is egyszerűbb, ha csinálsz nulláról egy olyan formájú testet, persze direkt olyan paraméterekkel, hogy jó legyen basszusgitárnak. Ha átalakításon gondolkodsz, akkor segítek annyival, hogy a nyakzsebet (ahol a nyak a testhez csatlakozik) teljesen át kellene alakítanod, illetve hidat is hátra kellene vinned a francba, de még úgy sem 100, hogy ki tudnád hozni a megfelelő menzúrahosszt. Szóval szerintem ne gondolkozz ebben, azt viszont ajánlani tudom, hogy ha megvan a nyak, elektronika, egyéb hardverek, akkor csinálj hozzá egy olyan formájú testet, amilyet szeretnél, sokkal tisztább, mint átalakítani.
2013. júl. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!