Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ez jó laptop játékra és...

Ez jó laptop játékra és internetre?

Figyelt kérdés

Márka: HP Compaq

Processzor: Intel Core i3-370M 2,4 GHz

Memória: 2 GB RAM DDR3 1333Mhz

Videókártya: AMD Radeon HD 6370M 512MB

Kijelző: 15.6" 1366x768 pixel

HDD: 320 GB

Wi-Fi: 802.11 b/g/n

Egyéb: kártyaolvasó, VGA, HDMI


Elviszi pl. a Crysis-t vagy ugy kb. 2010-es játékokat is?



2013. júl. 27. 08:25
 1/9 Emberek ***** válasza:
100%
egy 1 gigás dedikált videokarival, és +2 giga rammal már inkább. így nem nagyon
2013. júl. 27. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De nem kell olyan nagyon atom legyen csak vigye a 2010-es játékokat max ez elvinné nem?
2013. júl. 27. 08:39
 3/9 anonim ***** válasza:
kb. elviszi 2010-eseket, de amúgy nem minden játék van optimalizálva laptopra
2013. júl. 27. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Csak mert nem túl drága ahhoz képest és sztem jó netezésre és játékokra is.
2013. júl. 27. 09:27
 5/9 P.O.C. ***** válasza:

Bár sokaknak nehéz felfogni: ha játék, akkor asztali gép!

Ugyan azt a teljesítményt majdnem megkapod féláron. Egy valamire való "Gamer" laptop min 350 ezer forintnál kezdődik, aminek már a hűtőrendszere is felnőtt ahhoz, hogy komoly igénybevételnek legyen kitéve, és nincs fullig tele műanyaggal, és a laptop cooler is ér valamit. Annyiból meg már olyan "Gamer" asztali gépet kapsz, hogy besz*arsz. Ilyen belépő szinten 200 alatt esetleg találsz olyat, ami épp kihúzza a gari idő végiig, hogy ne főjön meg, és futnak rajta a játékok. Viszont azt értsd, meg hogy a Laptop nem játékra való. Netezére és munkára találták ki őket, olyan üzletembereknek akiknek úgy kell a gép mint a levegő. Ha játék is kell meg a hordozhatóság, jobb ha veszel egy belépő szintű 80 ezres laptopot, meg egy komoly gamer konfigot egyszerre. Otthol játszol, a laptopot meg hordozod és munkára, netezésre használod. Bár nem mintha az asztali gépet, nem lehetne hordozni bevinni egy kollégiumba, meg ilyesmi. Mivel sokan a hordozhatóság miatt verik a nyálukat.

2013. júl. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én ezt értem de ha már kell a laptop akkor veszek egyet játékra is gépem már van de az nem olyan jó és most azt is nem akarok venni...Én tudom hogy a gép jobb,de amíg nincs meg a keret rá addig inkább játszom egy laptopon mint a semmin.
2013. júl. 27. 10:05
 7/9 anonim ***** válasza:
akkor inkább gyűjts, de így nem nagyon tudsz játszani
2013. júl. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

ezeken azért eléggé jól el lehet játszani (pedig laptop):

[link]

vagy

[link]

2013. júl. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

ezek már jók de a laptop nem játékra való...

a kérdező meg nem ebben az árkategóriában nézelődött...

2013. júl. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!