Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen full HD tv-t ajánlotok...

Milyen full HD tv-t ajánlotok 150-200 ezer forintig? Elsősorban filmezésre,3D: nem

Figyelt kérdés

2013. júl. 25. 00:26
 1/2 anonim ***** válasza:
59%
a fullhd már semmit nem jelent, ez már nem is vesszük kritériumnak 2013-ban, mivel ez már lassan olyan, mint a tv legyen szines. Nem tudok neked ajánlani, mert igénytelen kérésre az összes fullhd-s tévét ajánlhatnánk. Azért manapság vannak funkciót amiket igen is elvár az ember egy ilyen árkategóriában. pl: LED, vagy ajánljunk plazmát ami tekeri a villanyórát. A legmodernebb a LED háttérvilágitás, a legjobb minőséget a Plazma adja, de ha állóképet nézel rajta sokáig beleég a kép a képernyőbe és szellemképként ott marad örökre kb. Szóval ott van még a Smart funkció, ezen belül a net, ha már filmnézésre tervezen, jó tudni, honnan veszed a filmet, ha okos tv-t veszek akár laptopról vagy pc-ről is nézheted a tv-n a filmeidet, és csak 1 net kábel kell vagy wifi a tv-be. Szóval szedd össze magad előbb, és döntsd el mi a fene kell neked. "Filmezésre" na mer mi a fenére másra vesz valaki TV-t 200 ezerig? Semmit nem mondtál azzal a semmit mondó fél mondatoddal. Én mikor TV-t akartam venni körültekintő voltam, és rengeteg kritérium alapján döntöttem.
2013. júl. 25. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
56%

Mindenképpen a Samsung TV-k valamelyikét ajánlom,itt nézz körül biztosan találsz megfelelőt.


[link]

2013. júl. 25. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!