Megéri-e új Xbox 360-at venni? Adnak-e hozzá kontrollert?

Figyelt kérdés

Helló!

Nézegettem xbox-okat, használtan kb 45000-50000 között mozognak. Újonnan, 250 gb-tal 59690Ft. megérné-e ez, és van-e hozzá kontroller? Így két-három havonta lenne pénzem játékra. Vagy vegyek inkább flashelt gépet, hozzá írott játékokkal? Azért vagyok ilyen tudatlan, mivel nem volt még xbox-om, de már nagyon szeretnék egyet!:D



2013. júl. 24. 10:57
 1/6 anonim ***** válasza:
31%
Én PS párti vagyok, és szerintem nem éri meg így Xboxot venni takarékpénzen, mert elég drága a fenntartása is, nem csak a drága játékok és a fizetős online miatt, hanem mert valszeg kéthavonta kell majd vinned szerelőhöz (velem így volt). De ha szeretnél akkor vegyél, nem tiltom meg :D
2013. júl. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
flashelt gép de akkor slim és akkor jobban kijössz
2013. júl. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

köszi nektek!

már kinéztem egy flasheltet, úgy néz ki az jó lesz.

2013. júl. 24. 14:12
 4/6 anonim ***** válasza:
Legnagyobb baromság flashelt gépet venni...
2013. júl. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha flasheltet veszeln1 evnél tobbet nem fogsz vele jáccani
2013. júl. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 killer14 válasza:
Konzlvilág vagy a lurdygban konzolbázis mnd a 2olcsó
2013. aug. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!