Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogyan tudom a számítógépet...

Hogyan tudom a számítógépet rákötni a tv-re?

Figyelt kérdés

A tv-n szeretnénk számítógépről filmet nézni, játszani stb... a kérdésem hogy milyen kábelekkel oldható ez meg? Haverom szerint csak simán ki kell húznom azt a kábelt a monitorból ami a számítógéppel köti össze, majd a tv-be dugni.. de én nem találtam annak a kábelnek megfelelő portot.

Nem vagyok egy technikai zseni, szóval ha segítenétek, akkor egy kicsit szájbarágósan de leegyszerűsítve válaszoljatok legyetek szívesek.:) Előre is köszi!



2013. júl. 22. 16:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az a módszer amit a haverod mondott akkor működik ha a TV-den is van olyan aljzat.

Márpedig a veideókártyádon több feél aljzatnak is kell lennie, szokott rajta lenni HDMI az újabbakon vagy RCA vagy esetleg S-video csatlakozó és ezek közt a TV-den is kell hogy legyen valamelyik akkor rátudod kötni.

2013. júl. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Vortrex ***** válasza:
100%

Egyszerűbb, ha felsorolok néhány lehetőséget:

-Ha képcsöves tv-d van, és régi fajta a videókártyád, amin van S-video kimenet, azt egy Scart-Svideo átalakítóval össze lehet hozni a tv-vel (bár hangja nem lesz)

-Ha lapos tv-d van, amin van hdmi bemenet és olyan videókártyád, amin van hdmi kimenet, akkor ezzel a 2vel

-Ha nagyon új tv-d van, amit már hálózatra lehet kötni, akkor meg lehet próbálni megosztott videó tartalmakat behozni rajta (pl Samsung és az AllShare szolgáltatása)

-Bizonyos tv-knél van VGA bemenet is, de az ilyen Scart-vga átalakító kábelek számítógépről tv-re nem visznek adást

2013. júl. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :)
2013. júl. 22. 17:41
 4/4 nemes16 válasza:
Hello nekem egy képcsöves tv van és össze akarom kötni a pc-mel, és a tv-n van scart bemenet a pc-vga és dmi kimenet akkor össze tudom kötni egy vga scart kábellel? Választokat elöre is köszönöm.
2016. júl. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!