T-home Sat tv előfizető vagyok. A fák benőttek az antenna elé, szeretném áthelyeztetni. Mennyibe kerülne ez nekem?

Figyelt kérdés

#T-homeSatTv
2013. júl. 22. 10:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Te magad nem tudod megoldani? Csak mert ha tányérod van vagy antennád nem tartja sok csavar és simán átpakolhatod máshová nem egy bonyolult dolog.

Egyébként ez drágább szokott lenni mint egy beszerelés mint amikor bekötteti az ember mert akkor ugye nekik csak azért kimenni, átpakolni akkor szenvednek vele 1 órát olyannal amit egy átlag ember 20 perc alatt megcsinál, akkor kitalálják hogy legyen új kábel mert a régit megtörték vagy mert elöregedett, ami még bőven jó, de nem inkább kicserélik, aminek métere vagy 600-800 Ft.

Akkor kiszállási díj is 3 ezer szokott lenni, meg a munkadíj is. Simán leakaszthatnak akár 10 ezret is ha olyanjuk van, inkább érdeklődd meg az ügyfélszolgálatnál a dolgot.

Ha van ismerősöd aki ért hozzá legalább akkor vele beszélj, még mindig olcsóbb, meg kitudja hogy rakják fel a hivatalos emberek, mert egyesek hajlamosak, most bármelyik cégről is legyen szó, elállítani az egészet, amit nem elállított helyzetben átpakolnak bőven jól működi,de elállítják aztán ha nem jó újramehetnek ki és az újabb pénzbe is kerülhet.

Hívd fel az ügyfélszolgálatot és érdeklődd meg hogy hogyan megy ez az egész, ha annyira a profikra akarod bízni.

Én a Digi tányéromat raktam át a ház egyik feléről a másik felére mert ott épp építeni kezdtünk és eléggé útban volt. Fogtam átpakoltam egy hosszú vascsőre felrögzítettem a teraszunk mellé így a fallal sem kellett szenvedni, amikor voltak bekötni direkt hosszú kábelt kértem hozzá mert akkor ingyen adták aztán kitaláltam hogy a modem legyen jó messze a tányértól hogy minél több vezetékem legyen oké hogy x méter felett fizetni kellett már érte, de nem érdekelt akkor.

Gond nélkül átpakoltam nem is a ház oldalán van hanem a terasz mellett egy vasrúdon picivel a terasz tető felett elhelyezve, és semmi baj nem volt, tökéletesen működik azóta is. Meg jobban hozzáférek ha havazna mert akkor azt takarítani kell ám.

2013. júl. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

# 1/1 Halkan jegyzem meg hogy egy bekötés 18000 ft, amit elenged a Telekom ha aláírsz egy vagy 2 év hűséget. Szerintem csak akkor nyúljon bárki is tányérhoz ha biztos a dolgában és be tudja állítani utána.



A Kérdezőnek pedig, Úgy tudom hogy 1800 ft óra díja van a szerelőnek + felhasznált alapanyagok csavarok kábelek stb + talán van egy kiszállási díj is ebben nem vagyok biztos

2013. júl. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!