Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Veszek egy ps3-at használtan...

Veszek egy ps3-at használtan de attól félek hogy tele lesz adattal meg az előző felhasználó karakterjével meg mindennel. És hogy ki lehet ezeket törölni, vagy egy újraindítást csinálni hogy olyan legyen mintha most vettem volna?

Figyelt kérdés
2013. júl. 21. 08:44
 1/3 A kérdező kommentje:
javítom azt akartam kérdezni a végén hogy és hogy ki lehet ezeket törölni vagy egy újraindítást csinálni hogy olyan legyen mintha most vettem volna ÚJJAN ? tehát úgy fogad mintha most kapcsolom be elösször
2013. júl. 21. 08:46
 2/3 anonim ***** válasza:

Az eladó valószínűleg már eleve úgy adja el, hogy a hdd formázva van.

Ha mégse akkor a ps3 menüjéből tudod formázni a merevlemezt.


[link]


Vagy kiveszed a hdd-t a ps-ből átrakod a pc-be és ott formázod valamilyen fájlrendszerre.

Ilyenkor kelleni fog egy pendrivera másolt ps3 firmware amit innen tölthetsz le:


[link]


A .pup fájlt az adathordozón létrehozott PS3 és azon belül az UPDATE mappába kell másolni.

2013. júl. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem de ugy sokkal egyszerűbb hogy megkérem az eladó! :D
2013. júl. 21. 11:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!