Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi a véleményetek 6 éves...

Linus.lucy kérdése:

Mi a véleményetek 6 éves kisgyereknek tab-et adni ajándékba?

Figyelt kérdés
talán én vagyok maradi, de szerintem egy vicc !
2013. júl. 17. 23:17
 1/3 anonim ***** válasza:
56%
Én szerintem fölösleges, el rontja a gyerekkort. Küld ki az udvarra, vagy játszó térre barátkozni vagy ha akarod kisérd el stb. Én ilyen koromban már rendszeresen a barátokkal játszottam. Akkor még gép sem igen volt ,nem hogy tablet.
2013. júl. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha van rá pénz, miért ne? Attól, hogy van egy ilyen "játéka" is, még nem törvényszerű, hogy egész nap otthon fog kockulni. Az ismerősöm munkája, hogy zenei programokat készít tabletekre és nemrég mesélte, hogy írt neki egy német apuka, hogy az ő programja és egy iPad segítségével a 8 éves kisfia megszerette a zongoratanulást. Nemcsak haszontalan dolgokat kell mögégondolni, az Apple store-ban rengeteg érdekes, játékosan tanító alkalmazást is le lehet tölteni, gyakran ingyen, vagy 1-2 dollárért. 2013 van, már nem kócbabákkal játszanak a gyerekek, nem kell az ilyesmin úgy megbotránkozni. Kivéve ha az fáj, hogy neked még X évesen sincs..
2013. júl. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
egyik ismimnek 2 éves kisgyereke a tableten nézi a meséket, és úgy kezeli, mint egy profi! Attól függetlenül teljesen nyitott, játszik, beszél, mint a többi gyerek! Szerintem semmi problémát nem okoz egy tablet
2013. júl. 18. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!