Ha az xboxomra (slim,4gig) rárakom a 16gb-os pendriveom akkor az olyan mintha ráraktam volna egy 16gb-os memória kártyát?

Figyelt kérdés
és ez ha így működik,a pendrivera rárakom az eredeti fifa 13-mat,akkor tudok majd játszani??,mert azt mondták,hogyha felrakom akkor menni fog!és cd-már akkor nem kell hozzá ugye?vagy??
2013. júl. 15. 18:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, olyan, és igen működni fog, de a cd kell. Ha nem kellene, akkor elég lenne egy embernek megvennie az egész világon, és az körbe menne.
2013. júl. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
értem,és ha rárakom a pendrive ra,akkor az mivel jobb mintha nem egyből a cd-vel játszanám le?? :D ezt nem vágom!? :)) :D
2013. júl. 16. 01:19
 3/4 anonim ***** válasza:
Halkabb lesz a box, és jóval gyorsabban tölt. No meg van olyan játék, ami a lassú töltés miatt meg meg akad. Telepítve nem lesz ilyen gond. Persze, ha elég jó a sebbessége a pendrive -nak. Ne kérdezd mennyi jó, nem tudom, ki kell próbálni.
2013. júl. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ahaa,értem!!:))köszi szépen :)
2013. júl. 16. 15:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!