Elromlott a ps2-m?

Figyelt kérdés
Vettem egy ps2-t a neten, bedugtam, minden király, de amikor beteszem a játékot, nem indul el, csak a kék indítási felület táncol a képernyőn. Úgy vettem észre, nem forog a cg, de az olvasófejet mozgatja a motorja, szóval fogalmam sincs, mi a probléma. A lézerrel lehet a gond? Köszi a válaszokat!

#PS2 #PlayStation #elromlott ps #nem olvassa a lemezt #nem működik az olvasófej
2013. júl. 11. 18:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Több játéknál is ezt csinálja? vagy csak 1nél?
2013. júl. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak egy játékot adtak hozzá, írottat ugye, de raktunk be zenei cd-t: eredetit és írottat is, egyiket sem viszi... a dvd-t sem. Az eladó azt mondta, nyomjam meg kétszer a bekapcsz gombot, de persze úgy sem jó... :S
2013. júl. 12. 00:45
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha slim akkor lecsukás után tartsd lenyomva a tetejét talán a kis nyomógomb nem érintkezik ami elindítja a lemezt miután lecsukod ez lenne még a legkisebb hiba vagy bekapcsoláskor kicsit tartsd benyomva a bekapcs gombot hallani lehet amikor a venti jobban felpörög ilyen pl az enyém is de van hogy csak ötödik újra indításra indul én ezt elkönyveltem bemelegedési időnek mert ha bemelegszik akkor már elsőre is beindul de inkán át álltam az usb játékra.
2013. júl. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm :)
2013. júl. 28. 19:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!