Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Az nagyon gáz ha rendeltem...

Az nagyon gáz ha rendeltem egy laptopot és nem kértem rá pixelgaranciát?

Figyelt kérdés
Nagyon nagy baja nem lehet nem?
2013. júl. 10. 12:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Nagy baja nem, csak pár pixel döglött lesz, így a képernyőn fekete pontok lehetnek. Meg lehet szokni gondolom.
2013. júl. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy hiába kicsi 1db pixel, iszonyat zavaró tud lenni. És nem is feltétlen fekete lesz, lehet piros-zöld-kék is, attól függően, hogy mi a probléma.
2013. júl. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az én kezemben már nem egy laptop megfordult és soha nem volt pixelproblémám, az első laptopomat kb 10-11 éve vettem és 8 évig használtam, akkor még nem is volt olyan, hogy pixelgarancia, szóval szerintem nem lesz semmi gond :D
2013. júl. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

"akkor még nem is volt pixelgarancia"


Ja, csak azóta megjelent a pixelgarancia, és aki ilyet köt, attól visszaveszik a selejtet, amit ... hmm, hát nem megsemmisítik, hanem szépen megpróbálják megint eladni. Ha annak is van pixelgarancia, megint visszahozzák és megpróbálják eladni.. így szépen felgyülemlenek a hibás termékek, és egyre nagyobb eséllyel fogsz pixelhibás gépet kapni.

2013. júl. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
remélem mákom lesz és nem lesz hibás, bár ezt se értem van 15 napos meg 1 éves és a csávó felhívott és aztmondta hogy a 15 naposat ajánlja de miért?
2013. júl. 10. 21:06
 6/10 A kérdező kommentje:
és ez amúgy mitől van pontosan kiég vagy mi?
2013. júl. 10. 21:08
 7/10 anonim ***** válasza:

azért a 15 naposat ajánlja, mert az olcsóbb, és úgyis 1 perc alatt meg tudod nézni, hogy van-e pixelhiba. később már nem nagyon lesz.


és ja, kiég, vagy leejtik, hozzáverődik valami akár a gyártás során.

2013. júl. 11. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
megjüött a laptop már 2 napja használomeddig kutya baja, gyönyörűen fut rajta win 8:)
2013. júl. 12. 11:53
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerencséd van, most már nem is lesz baja, ha vigyázol rá :)

Grati.

2013. júl. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
hát vigyázni isfogok rá mert nincs kedvem kidobni ablakon 135 ezer ft-ot
2013. júl. 12. 17:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!