Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi a véleményetek az új PS3...

Krisz129 kérdése:

Mi a véleményetek az új PS3 Super slim 12gb-ról?

Figyelt kérdés
2013. júl. 6. 14:51
 1/8 anonim ***** válasza:
felesleges...az a csúsztatós tető, amikor ki és beteszed a lemezt olyan oldschool shit... csak még egy rókabőrt le akarnak húzni a már haldokló ps3ról így a generáció váltás előtt
2013. júl. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon bejött az oldschool tető :D


Én meg vagyok az enyémmel elégedve, de szerintem nem volt sok értelme kiadni mégegyet, mivel a slim is tökéletes.

2013. júl. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

#1


Ezt nem hívnám bőrlehúzásnak. Szimplán még lejjebb akarták vinni az árakat, ezt meg úgy lehet elérni, ha valamit kispórolnak a gyártási költésből. A "beszippantos" blu-ray meghajtóval sikerült spórolni, meg egy-két apróbb dologgal, így olcsóbban gyártják->olcsóbban árulják, és lehet akik kicsit drágának találták a PS3-at azok ezt megveszik.


Az X360 Xbox One külsejű kiadása a bőrlehúzás, hisz ott tényleg csak a dizájnt változtatták meg, szvsz rosszabbra.

2013. júl. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És ez a tárhely elég ha csak játszani akarok meg menteni ?
2013. júl. 6. 20:49
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát, én pár hónapja vettem PS-t, eddig megvoltam a 12gb-tal, de már kezdem érezni, hogy kelleni fog még hely, tehát ha van rá keret, az 500 gigásat ajánlanám.
2013. júl. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Még annyit kérdeznék h egy játéknál mennyit tárol le a telepítésnél ? Egyiknél sem akadály a tárhely ?
2013. júl. 6. 21:00
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez pár megabájttól több gigáig terjed. Úgy tudom a GTA5 8 gigát fog majd felrakni (ettől nagyon félek).
2013. júl. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ahogy előző is írta, vagy semmit (vagyis pár megát mindenképp, de az elhanyagolható), vagy több gigát. GT5 vezet eddig asszem, az 10 gigát rak fel, de választható kevesebb, GTA V majd 8 gigát fog, egy MGS4 asszem 4-5 giga, és még lehetne sorolni.
2013. júl. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!