Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért nem jó az erősítőm?

Miért nem jó az erősítőm?

Figyelt kérdés
N kezdem előröl van egy siemens rv402-es erősítőm rá van kötve 2 hangfal összesen 300 watt van rákötve és az egyik hangszóró nem szól csak nagyon halkan a középmagas a mélyt azt nem is hallom és elvittem szerelőhöz ők csak azt mondták hogy nagyon koszos volt meg kicseréltek egy pár kondit amik régiek voltak ezér 1000ft-ot kértek de még mindig nem jó igaz jobban szól de az egyik oldal még mindig nem jó mit csináljak a hangszórók jók mert ha megcserélem akkor is ez a baja már nem tudom mit csináljak vele
2013. júl. 5. 12:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Vidd vissza, vagy vidd el másik szerelőhöz.
2013. júl. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azt vágod hogy az erősítőd csak 70W-ot képes meghajtani?
2013. júl. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
akkor meg 2 éven át miért volt jó?meg ha felvenni sem tudom maxig a hangerőt mert a hangszórókat kivinné ez akkor hogy lehet?
2013. júl. 5. 21:40
 4/5 JulesM111 ***** válasza:

Most őszintén, kicseréltek egy-két kondit, és cask egy 1000-es volt? Ne hagyd már magad átfuckolni...


Sok gond lehet vele, ezt-azt át kell nézni rajta, talán az EQ-ban roggyant el valami, áá, mindegy, nem tudok úgysem értelmesen távdiagnosztizálni.


Inkábbb vegyél egy másikat: [link]

2013. júl. 6. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

JulesM111-nek


Figyelj én ehez a kondi meg ilyenekhez annyira nem értek hozzá!én csak arra használom hogy összedugom a géppel és zenét halgatok

2013. júl. 6. 09:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!