Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik márka jobb televízió...

Melyik márka jobb televízió esetén? Lg vagy a Samsung? Tudom már sokat volt feltéve a kérdés. Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Egy televíziót szeretnék visszacserélni, ezért szeretném minél hamarabb megtudni. A tv-k specifikációját már összehasonlítottam, de megbízhatóság szempontjából melyik a jobb márka? A kinézett tv-k: LG 32LS3450 és Samsung UE32EH4003

2013. júl. 2. 16:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekünk LG (LED-es) van, bár még nem öreg, most volt 1 éves tavasszal. 108.000 ft volt. A kép HD és USB-ről szoktam nézni rajta a filmeket. Egyedül a hangzásával van bajom, az nagyon gyenge, főleg a basszus DE ezen kívül semmi probléma nincs vele, tényleg csodálatos . :D Anyáéknak meg úgyis mindegy, hogy milyen a hang, engem is csak akciófilmek közben zavar ha kicsit gyér a robbanás hangja :D (Ráadásul nagyon hasonló ahhoz amit te akarsz venni, bár nem vagyok benne biztos, hogy ugyanaz)


A monitorom (tudom, hogy az nem volt kérdés) szintén LG LCD, az már 6 éves volt most júniusban, eddig semmi baja, kifejezetten jól teljesít, remélem még vagy 3 évig kibírja :D


Szóval én az LG-re szavazok :D

2013. júl. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Samsung.
2013. júl. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az LG 3D-ben csak hiányos képet tud megjeleníteni.

Szerintem el kell menni egy bemutaTÓ TEREMBE ÉS A SAJÁT SZEMÜVEGÉVEL MEG KELL NÉZNI EGYMÁS UTÁN KB KETTŐ MÉTER TÁVOLSÁGRÓL.


(Véletlenül meg nyomtam a nagybetű gombot, de már hadd ne írjam újra. Bocsi.)

2013. júl. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!