Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Az ipad bilentyűzettel leválth...

Az ipad bilentyűzettel leválthatja a laptopot?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy ipadot és filmnézésre,játszani,video-chatelni twitterezni kéne.Nincs laptopom ezért kérdezném hogyha veszek hozzá egy bilentyűzetet akkor ugyan olyan kényelmes gépelni vele?


és melyik a legjobb?minit nem szeretnék venni mert nekem az túl picike :S egy normális vagy nagyobb ipadot szeretnék.

felsorolnátok minőségi sorrendbe az ipadokat :)?



2013. jún. 27. 11:31
 1/3 galtibor válasza:
iPad, iPad2, iPad3 retina kijelzővel! és persze a mini is retina kijelzős. Hát szerintem fel váltani nem váltja fel mert azért még egy ipad még mindíg nem képes cd-k,dvd-k olvasására, írására. Bővíteni sem lehet a memóriáját. De viszont nagyon jók! Nekem is van hozzá billentyűzetem és szerintem kifogástalanok.
2013. jún. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Klassz mert dvd-cd írására olvasására nem is kell :)

igazából a hordozhatósága fogott meg de

gondolkozom...ipad bilentyűzettel vagy MINI laptop?

2013. jún. 27. 11:56
 3/3 Multigod97 ***** válasza:
első: az iPad mini nem retinás
2013. jún. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!