Vad35 kérdése:

Szerintetek macbook air-t, samsung series 9-et vagy sony vaio pro-t kéne választanom?

Figyelt kérdés
A pénzt nem sajnálom rá,de mindenképpen hasonló laptopot szeretnék venni.

2013. jún. 25. 19:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Attol fugg,milyen rendszert szeretnel . En elfogult vagyok az osx-el , evek ota ezt hasznalom - 2 eve macbook air-rel es nagyon mg vagyok elegedve vele . A vaio-val egy idoben sok vga chip hiba volt ,nem tudom mostanaban milyeneket gyartanak.
2013. jún. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Multigod97 ***** válasza:
Ha pénz nem számit akkor egy MacBook Air
2013. jún. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Amikor a Series 9-et és az Airt egymás mellett láttam a Series játékgépnek tűnt az Airhez képest. Nagyon hajlott az egész gép, az Air jóval rugalmasabb. Meg ugye az teljesen fémből van a Seriesben pedig van bőven műanyag.

Árban meg nem volt nagy eltérés. Ez attól is függ, hogy hol veszed, mert az airt is meg lehet venni jóval olcsóbban, mint az APR-ekben.

2013. jún. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Jac:

Nagyon hajlott az egész gép, az Airhez képest jóval rugalmasabb.

2013. jún. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 xKakashix ***** válasza:

Ezek a laptopok nagyon nem érik meg, persze gondolom nem játékra akarod használni, de ennyi pénzért én sokkal jobbat vennék.

pl: [link]


vagy


[link]


vagy


[link]


Ezek gyorsabbak és sokkal alkalmasabbak akármire és a Lenovo még szép is. Viszont ha ragaszkodsz ezekhez akkor Macbook.

2013. jún. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Utolsó: te normális vagy, a kérdező vékony, kisméretű ultrabookot venne 13" alatt, te meg 15-17colos gépeket javasolsz neki?
2013. jún. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 xKakashix ***** válasza:
Aham és ezt hol is írta?
2013. jún. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Szerintem a három leirt tipus és a "mindenképpen hasonló laptopot szeretnék" eléggé egyértelművé teszi az ultrabook kategoriát..
2013. jún. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 xKakashix ***** válasza:
Mert ha csak Macbook Air-t ír akkor azt mondom oké, de a másik kettőbe ugyanúgy van nagyobb méretű...
2013. jún. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 xKakashix ***** válasza:
Mind1 legyen a Macbook én azt mondom.
2013. jún. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!