Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ipad vagy Asus Eee Pc 1005HA...

Ipad vagy Asus Eee Pc 1005HA (netbook)?

Figyelt kérdés
Szerintetek melyiket vegyem meg? Már régóta szeretném az Asus netbookot , mert annak idején nagyon megtetszett és most is nagyon tetszik , de az egyik ismerősünknek van egy Ipadje ami már nem kell neki és baráti áron eladná nekünk (ha jól tudom 60.000 Ft környékén)és nekem nagyon megtetszett ez az Ipad mert nagyon jó :D És a segítségeteket szeretném kérni , hogy szerintetek melyiket érdemes megvenni?

2013. jún. 25. 11:05
 1/8 anonim ***** válasza:

Egy iPad többet tud egy netbooknál,ami egyébként is veszett gyenge hardveresen.

Bár,attól függ,milyen iPad...

2013. jún. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
igen ez igaz , de az a baj , hogy az Ipaden nincsen semmi kimenet (USB HDMI) a netbookon meg van és az számomra nagyon fontos lenne szóval szerintem a netbooknál döntök:D
2013. jún. 25. 11:27
 3/8 Osynho ***** válasza:
1 magos atommal szerelt netbookot ne vegyél, mert olyan gyenge, hogy az büntetés. Melyik ipad-ről van szó?
2013. jún. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
sajnos az IPadeknél nem vagyok képbe. De egy régebbi IPadről van szó (úgy értem régebbi modellről)
2013. jún. 25. 11:57
 5/8 Osynho ***** válasza:
Azért, ha valamiért kiadsz 60ezret, nem árt tudni, hogy mi is az tulajdonképpen. :D
2013. jún. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

ennyiért már elég jó használt és kisméretű üzleti gépet veszel, mint pl

Hp Elitebook 2530P

vagy esetleg használtan kijön ennyiből ez :

[link]

[link]

2013. jún. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi:)
2013. jún. 25. 20:50
 8/8 A kérdező kommentje:
7es!! hát igazál a bátyám ismerőse adná el a bátyámnak én csak mondtam , hogy jó ötlet lenne egy Ipad ezért nemtudok róla semmit tegnap láttam előszőr xD
2013. jún. 25. 20:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!