Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ajánlanátok valami módszert /...

Ajánlanátok valami módszert / eszközt, amellyel a jelenlegi digit tv-adásokat fel tudom venni külső HDD-re?

Figyelt kérdés

nekem eddig semmi se jut eszembe, a UPC persze állítja h nem lehet, és erre van a videótáruk, naná fizessek elő.


de szal létezik az, hogy a mostani nagy modernizálással képtelenség felvenni egy műsort akár dvd-re akár külső winyóra?


köszi előre is, minél több ötletre kíváncsi lennék, egyáltalán valakinek sikerült ezt már megoldania?


2013. jún. 23. 12:21
 1/2 A kérdező kommentje:

ajajajjj ennyire semmi??

neeeee :(

2013. jún. 24. 05:40
 2/2 anonim ***** válasza:

A mostanában kapható TV-k már gyakran tudnak felvenni HDD-re, amennyiben az antennát közvetlenül csatlakoztatod hozzájuk set top box nélkül.


Nekem Digi előfizetésem van, de úgy tudom a UPC is DVB-C formátumban adja a digitális adást. Tehát ha a TV-d nem tud rögzíteni akkor be kell szerezned egy olyan settop boxot ami tud HDD-re rögzíteni és DVB-C kompatibilis. Illetve ha a UPC-nél még még mindig kódkártyát kell dugdosni akkor Conax modulnak is kell lennie a box-ban.


PL: [link]


De mivel sosem voltam UPC-s, ezért vásárlás előtt érdeklődj körbe hozzáértőknél hogy náluk működne-e.

2013. jún. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!