Hanyas androidja van?

Figyelt kérdés
nézegettem egy SAMSUNG GALAXY YOUNGOT és 1szerűen nem írják ki hogy hányas az androidja

2013. jún. 22. 21:13
 1/7 anonim ***** válasza:
általába 2.3.6-os szokott lenni de lehet frissíteni 4.0.4-re vagy 4.1.2-re de van amikor alapból benne van a 4.0.4-as android és azt lehet frissíteni 4.1.2-re
2013. jún. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

#1 elég nagy hülyeséget ír, nincs olyan, hogy általában.

Mármint van, árkategóriától függően, pl. egy 100+ ezres telefon általában 4.1 megjelenésekor vagy 4.2.2, és majd egyszer megkapja a frissebbet is.

Egy olcsó meg általában 2.3, és általában soha nem is fogják frissíteni.

Galaxy Young is utóbbi kategóriába esik, szörnyen szar telefon egyébként.

2013. jún. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
akkor a kép csak átvágás, mert a kijelzőn nem 2.3as android van hanem 4.?
2013. jún. 23. 07:37
 4/7 anonim ***** válasza:
2-es te beszélsz nagy hülyeséget... Nem az árkategóriábol hanem a tudásához képest adják az androidot. Amúgymeg ha nem bírják fríssíteni ott a rom csere az android pedig azért frissül mindig újra mert mindig van egy hiba és amikor az meg oldják kap egy új frissítést pl 2.3.5 és utána 2.3.6 a samsung galaxy young pedig jó telefon és igen abba 4-es android van mivel a samsung galaxy s2-ről koppintották
2013. jún. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

OS: Android, 4.1, Jellybean


[link]

2013. jún. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#4


De a tudástól függően árazzák. Egy HTC One szintű telefont sosem fognak 50 ezerért adni.

De az jogos, Galaxy Young-ba 4.1-es Android van, csak ahogy beírtam a Google-be a Galaxy Young-ot valamiért az első találat a Galaxy Y volt, én meg a nevét nem is figyeltem, gondoltam, ha beírom, hogy Young, akkor a Young-ot fogja kidobni.

Galaxy Young már tényleg nem annyira szar.

2013. jún. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

#4 és stb. köszi a válaszokat bementem a mediamarktba és a telefon névjegyénél ott van: 4.1.1 de volt régen 4.0 is és télleg az S-ről koppintották (saját cég) mert uggyan az csak kicsibe

***és pls ne mondjátok hogy hiába volt mert a többi telóról mit gondoltam megveszem kiderüt sz*r mind:S de a Young télleg jó***

2013. júl. 16. 20:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!