Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » PSP vagy PS3 érné meg jobban?

PSP vagy PS3 érné meg jobban?

Figyelt kérdés

Nagyon hajlok a PSP felé, mert hordozható és a legtöbb játék, amivel játszanék, van PSP-re is. Viszont a PS3 is remek, de még egyiket sem volt szerencsém használni. Melyik érné meg jobban? Szeretem a teljes játékélményt, amit a PS3 adhatna, viszont máskor meg elvagyok a tizenhét éves Nintendo 64 konzolommal (brilliáns masina). Magyarul ha nem annyira a látványt meg a csodát keresem egy játékban, jobban megéri a PSP?

Köszönöm a válaszokat előre is.



2013. jún. 20. 15:37
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Mindenképpen akkor éri meg a PSP, ha azt használnád többször. PS3-at azért érdemes, mert kiváló exkluzív címek vannak rá (MGS, Heavy Rain, Red Dead Redemption, stb.). De ha úgy akarsz játszani, ha unatkozol épp a vonaton, előkapnál valamit (nem pedig harapnál - Tucc :D ) akkor PSP. Ha nem a csodát és látványt keresed, a PSP a te zsánered. : )
2013. jún. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Más a kettő. Az egyik utazás közbenre, suliba/munkahelyre vinni jó, vagy ha sokat utazol, a másik meg otthonra, a nappaliba való. Ezt kell eldöntened.
2013. jún. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ. :D Nagyon hajlok a PSP felé, valószínűleg jobban ellennék vele (meg mindenhol).
2013. jún. 20. 15:55
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van mindkettő. Egyik vételét sem bántam meg. PSP-t nagyon sokáig nyomtam, mostanában talán már ráuntam. De csak azért, mert már minden szart letöltöttem rá. : ) Előző válaszolóval egyetértek. Amivel többet játszanál. Ha nincs otthon ilyenekre időd, akkor mindenképp PSP. Ugyan a PS3-ra komolyabb volumenű játékokat dobtak ki, de muszáj eredetiben vásárolnod a progit (hackelt PS3 körülményes, és tönkre is mehet), PSP-re meg ott van a flash progi, ami biztonságos, és olcsóbb. Nem akarom reklámozni a kalóz dolgokat, de itthon ezt muszáj csinálni.

Szóval, tömören, röviden: amelyikkel többet tudnál játszani. :)

2013. jún. 21. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Ha már hordozható akkor szerintem vitát vegyél...

Viszont nem értek egyet hogy flashelt ps3 meghal hülyeség...

Ennyi erővel psp-t is kinyirhatod ha a flashben elbaszol valamit

2013. jún. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
utolsó: egyelőre nem szeretnék nagyon next-gen dolgokba belebonyolódni, mint a Vita, egyfelől mert nincs annyi felesleges pénzem, hogy új dolgokra költsek (sima mezei középiskolás lány vagyok, költenék én, ha volna miből, dehát nincs), másfelől pedig mert előbb szeretném megismerni ezeket is és számomra jóval könnyebb hozzájuk jutni per pillanat. Végül a PS3 mellett döntöttem, köszönöm szépen a válaszokat mindenkinek, de folyamatban van egy PSP beszerzése is, mert mindenképp szeretném azt is. :)
2013. jún. 24. 10:59
 7/20 anonim ***** válasza:
Jó választás. :D
2013. jún. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Mióta játszanak a lányok konzolokon?XD nem a fiúk dolga?


Ha esetleg érdekel:

Ha flashelni akarod hogy ingyen legyen minden akkor ps3ból 1000-2000 szériát vegyél [inkább 2000 mert stabilabb mint a fat]

2013. jún. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
ha annyiszor kapnék mondjuk 100 forintot ahányszor meghallgattam, hogy "mióta játszanak lányok konzolokon?", akkor lenne elég pénzem mindkettőre meg egy ronda Xbox One-ra is. :d
2013. jún. 24. 13:45
 10/20 anonim ***** válasza:
hát azért nem mindennapi látvány XD
2013. jún. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!