Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mennyiért lehetne eladni egy...

Mennyiért lehetne eladni egy PS3-mat?

Figyelt kérdés
Egy slim gépről lenne szó. A szériáját fejből nem tudom, de az biztos h nem lehet feltörni, mert azt korábban megnéztem. Teljesen hibátlan állapotban van minden tartozékkal dobozzal. Van hozzá move(kamera+motion kontroller) és pár játék (gt5,cod:bo 2, crysis 2, move champions, és még egy nem túl jelentős.)

2013. jún. 19. 23:51
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ja, mit sem változtat a tényen: mindenki PS3-at fog venni, ha kijön a PS4, logikus. :D Gondolkodj, ember. Kinek kellett a PS1 amikor bejött a PS2? : )
2013. jún. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 BM-Striker ***** válasza:

PS2 hardvesen kompatibilis volt a ps1-gyel.


Viszont a pal verziós ps3 már mr volt kompatibilis a ps2-es játékok felével.


A ps4 nem tudja emulálni se a ps3-at, csak stremelni a ps3-as játékokat a Gaikai szolgáltatás segítségével.


Úgyhogy, ha állandó szélessávú internet kapcsolat nélkül akarsz játszani ps3-as játékokkal, akkor ne add el a ps3-at.

2013. jún. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Csak az a baj, hogy elunod őket. Igen, visszafelé kompatibilis volt, de PS2 korában majdnem ingyen volt a chippelt változat, PS3 esetében egy vagyon, és sok a cécó vele utána is. Eredetit meg nem olyan kényelmes vásárolni (mondom ezt úgy, hogy sose flash-elném). Én inkább eladom majd a PS3-am, ha már nem lesz rá olyan játék, ami megfogna. Miután kijön a PS4 nem sok hülye lesz, aki arra fejleszt, vagy ha arra is, akkor PS4-en is megjelenik. És újfent ki az a hülye, aki PS3-ra veszi meg PS4 helyett? :D

Nem mondom, hogy adja el, de ha nem kell neki, minek? :)

2013. jún. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!