Régi rádió javítás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Békéscsabán vagy környékén keresek valakit aki régi rádiókat javít.



2013. jún. 19. 16:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Keress fel ilyen Tv szerelő üzleteket, vagy ahol ilyen szórakoztató elektronikai eszközöket szerelnek. Ők általában megtudják csinálni a régi rádiókat is mert ők ezeken gyakoroltak. Még én is amikor informatikai suliba jártam akkor volt ott olyan óra amikor javítani kellett ilyen műszaki dolgokat, és régi rádió alkatrészeken kellett gyakorolnunk. Sőt egy plusz órán egy régi rádiót tettünk működőképessé. És mondta a tanár hogy akik OKJ-ra járnak ilyen képzésre ott ez egy kis vizsga feladat egyébként.
2013. jún. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen régi. Sajnos ma már sokan nem értenek pl a csöves készülékekhez, és ha mondjuk kimenőtrafót kell tekerni, akkor még kevesebb embert találsz.
2013. jún. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Azt nem tudom milyen régi, de egy varázsszemes Stassfurt Rádió.
2013. jún. 19. 16:42
 4/6 anonim ***** válasza:
Az szerintem teljesen csöves rádió. Legalábbis ha a 600-as, akkor biztos az.
2013. jún. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Megnéztem. Ez egy 1957-es Stassfurt Super 6E 67/I.
2013. jún. 19. 17:10
 6/6 anonim válasza:
Modern szervizekben nem értenek a csöves technika javításához, s ha értenek is, nem vállalják. A neten hirdeti magát pár ember, keress rá! A Vaterán is láttam egy embert, aki ajánlgatta magát. Legjobb egy nyugdíjas öreg szakit találni, arrafelé is volt bőven.
2014. jan. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!