Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen számítógépes játékot...

Milyen számítógépes játékot vegyek?

Figyelt kérdés
2013. jún. 19. 10:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

szia :)

Attól függ hogy mennyit szánsz rá, meg attól hogy milyen stílusu. Pl: háborús/lövöldözős, autóversenyzős stb-stb...

2013. jún. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

Ízléstől függ,meg,hogy mennyit szeretnél rááldozni.


Nekem ezek a kedvenceim:


Dragon Age:Vérvonalak

Gothic 3

The Witcher

Dead Space

Devil May Cry 4

Jade Empire

Darkest of Days

Black Buccaneer

Fable The Lost Chapters

Far Cry


nem szeretem a mai játékokat

2013. jún. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

Mass Effect. Mind a 3 része jó lett, annyi h a 3.hoz még nincs magyarítás,csak a multihoz.

De én imádom,a legjobb játék szerintem. Annyira egyedi. Egy külön kis világot "varázsoltak" neki. Van története, van választási lehetőség, úgy alakítod a történetet,ahogy akarod.

Én az 1. részét 3x,a 2. részét 4x pörgettem ki,de nem tudom megunni, most elkezdtem újból az 1. résztől. ^^"

2013. jún. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Persze a jobb játékokhoz kell egy kicsit jobb gép, de gondolom nem egy ókori géppel akarsz majd játszani. :)

Háborús játékok közül ajánlom a call of duty-kat. Azok közül is a modern warfare 3-at. De amúgy az összes modern warfare nagyon jó de szerintem a 3 a legjobb. Autóversenyzős játékok közül pedig a need for speed-eket és a dirt-öt. Na persze ezek sokszor elég drágák, a modern warfare 3 pl 13 zer környékén mozog. De csak akkor éri meg eredeti játékot venned ha multiplayerezni is akarsz, ha nem akkor csak töltsd le torrentről ha lehet.

2013. jún. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Amúgy még ott vannak a többiek is. Assasins creed( lehet hogy elírtam :P). A Sims 2,3(inkább a 3). x-men origins.

a sims az nekem nem jött be de a tesóm rajong érte, ízlések és pofonok. de az x-men aaz például jó véres játék. Ott egymás fejét szedik le meg hasonlók de jó. Már végigvittem egy párszor. De ha nem muszály akkor ne vedd meg, inkább töltsd

2013. jún. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Diablo 3
2013. jún. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

akció,kaland

10.000 szánok rá

2013. jún. 19. 13:30
 8/11 anonim válasza:
Akkor Mass Effect. Az 1 és a 2 simán kijön 10.000-ből, a 3-at meg majd megveszed,ha megjelenik hozzá a magyarítás. ^^
2013. jún. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
a Diablo 3 sokkal jobb mint a mass effect
2013. jún. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
A mass effect 1-2 megvan. Esetleg a sims 3at érdemes megvenni?
2013. jún. 20. 09:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!