Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ilyenkor mit kell tenni? Ez...

Ilyenkor mit kell tenni? Ez az első ilyen!

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ez nem illik ide, Arról van szó, hogy vettünk egy mp4-et, amihez külön Micro SD kártya kellett. Vettünk is és ráraktam a kártyára az mp3 formátumú számokat, és elvileg a készülék is fel van töltve, de nem hallatszódik semmi sem. De nem is a fülhallgatóval van baj, mert ha a géphez csatlakoztatom a készüléket, akkor lejátszódnak a számok, na de hát mégsem azért vettem, hogy így hallgassam a zenét. Valakinek lenne valami ötlete, hogy mit csináljak?


Nagyon fontos lenne. :)


2013. jún. 19. 08:42
 1/9 anonim válasza:
Ebben a kategóriában biztos nem fogsz hasznos választ kapni.
2013. jún. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De már számtalanszor kiírtam oda ahova való, de azt a kategóriát senki sem böngészi, és sürgősen kellene válasz.
2013. jún. 19. 08:56
 3/9 anonim ***** válasza:
Hangerőt felvetted?
2013. jún. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
be sem kapcsol, ha nincs csatlakoztatva géphez.
2013. jún. 19. 09:38
 5/9 anonim ***** válasza:
Milyen típusú lejátszó? Ha gép nélkül be sem kapcsol, akkor vigyétek vissza garanciában
2013. jún. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
hogy-hogy milyen típusú?
2013. jún. 19. 09:44
 7/9 anonim ***** válasza:

Van vagy 10.000 féle mp4 lejátszó. A milyen típusú azt jelenti, hogy mégis milyen típusú a tiéd?


Egy példa: Yarvik PMP221

2013. jún. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
MyAUDIO
2013. jún. 19. 11:19
 9/9 anonim ***** válasza:
Lehet hibás a kapcsológomb is, de lehet az akkuja is döglött. Valószínű kicserélik.
2013. jún. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?



Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!