Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Az ilyen hangfalaknak mi a neve?

Az ilyen hangfalaknak mi a neve?

Figyelt kérdés
Na most készítsétek a türelmeteket, mert értetlenkedni fogok:D Szóval vannak olyan hangfalak amelyekbe nekem kell a jacket(általában a nagyot) bedugni, a telefonba vagy gépbe meg megy a kicsi. Na ugye az átlag hangfalak nem ilyenek, ott a kábelt nem lehet kihúzni a hangfalból, csak egy kicsi jack jön belőle amit a telefonba, gépbe dugunk. Mi ennek a fajta hangfalnak a neve, vagy hol tudok ilyet venni, egyik ismerősömnek van elemes is az jól szól, de ő se tudja a nevét. Ilyen kellene nekem, az mindegy, hogy elemes vagy be kell dugni vhova. Remélem tudtok segíteni :D
2013. jún. 17. 17:38
 1/4 A kérdező kommentje:

[link]

Itt basszuskombó néven fut, szóval az a neve vagy csak egy szleng?

2013. jún. 17. 17:42
 2/4 anonim ***** válasza:

az a neve. ez egy basszus kombó . a nevéből adodoan basszus gitár kierősitésére való. általában közép mély vagy mély hangot ad ki.


és arra való amire kitalálták. (bögöhöz) másra kár is használni mert szar lesz

2013. jún. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
akkor nem tudom, az ismerősöm aki ilyet használ ő zenét hallgat rajta, gitárja nincs is...
2013. jún. 17. 17:54
 4/4 anonim ***** válasza:
Az aktív hangsugárzók közt van ilyen, esetleg az aktív monitorhangfalak. De a legtöbb hagyományos erősítő+hangsugárzó páros is jó. Jó erősítő jó sugárzóval, és garantált a jó hangzás.
2013. jún. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!