Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyiket válasszam xbox 360...

Melyiket válasszam xbox 360 vagy ps3? (konzoltulajdonosok válaszát várom)

Figyelt kérdés
Nem tudok dönteni. Először az xbox fogott meg mert tetszik a live szolgáltatás ahonnan ezernyi ingyenes demo-t letölthetek. DE AZ xboxnak amit kinéztem 250 gb os merevlemeze van és így összesen 60 000 ft. Kinéztem egy ps3-at 500 gb-os merevlemezzel,de fogalmam sincs,hogy a ps3-nak is van e ilyen ingyenes felülete.A ps3 62 ezer forint 1 év garanciával , az xboxra viszont 2 év garancia van.Hallottam hogy az xboxon nem lehet ingyen multizni,viszont én nagyon szeretnék online játszani,viszont ugye a ps3-on lehet multizni ingyen.Azt is hallottam hogy a ps3 tovább bírja , mint egy xbox. ugye az xbox 2 év garancia a ps3 1 év. fogalmam sincs hogy melyiket válasszam.
2013. jún. 15. 18:47
 1/5 anonim ***** válasza:

1. Demokat PS3-ra is tölthetsz le, természetesen ingyen.

2. PS3-mon ingyen a multi.

3. Régen igaz volt, hogy a PS3 tovább bírja, hisz az Xbox hulladék volt, a slim Xbox-nál már nincs ilyen gond, szóval ez ne legyen szempont.

4. Úgy sem fog elromlani egyik sem (nagyon kevés rá az esély), szóval mindegy, hogy hány év garancia.


Egyébként PS3-mat ajánlanám. Fő oka a már előbb említett ingyen multiplayer, és a jobb (és több) exkluzív játékfelhozatal.

2013. jún. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi. Akkor ps3-lesz. Nem fogok fizetni a multiplayer-ért. De kérdeznék még valamit,hogy a ps3-on lehet e ps2 játékokat játszani (van egy pár száz) és blue ray filmeket nézni?
2013. jún. 15. 19:08
 3/5 anonim ***** válasza:

Blu-ray filmeket gond nélkül viszi, PS2 játékokat nem lehet játszani. Pontosabban a PS2 lemezeket nem viszi, csak ha Store-ból letöltöd a PS2 játékokat (természetesen nem ingyen, hiába van meg már lemezen) akkor elindulnak.

Még az első szériás PS3 vitte a PS2 játékokat, de azokat nem ajánlott megvenni, mert hajlamosak meghibásodni.

2013. jún. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#1

Az ps3 első genje is ugyal olyan szar volt, mint az xbox -é.

2013. jún. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#4


Ugyanolyan szar? Túlzás. Kb 1 év-2 év után derült ki, hogy a PS3 fat sem tökéletes, és a YLOD viszonylag gyakori. De az X360 RROD-hoz képest sehol sem volt. De ma már nem is fontos hogy volt, hisz mostanra mindkettő jól működik, kevés meghibásodással.

2013. jún. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!