Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » TV távirányító. Kb.50%-ban ha...

TV távirányító. Kb.50%-ban ha irányítani akarom a TV-t a távirányítóval nem azt a parancsot hajtja végre amit én vezérlek neki. pl. hangerő fel, és ő inkább csatornát vált :- ( ( . A TV-vel lehet a baj v a távirányítóval?

Figyelt kérdés
2013. jún. 11. 14:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Távirányító a hibás, lehet elmozdult benne a vezérlő lap és azért elvannak tolódva a gombok, az is lehet hogy egy chip az ami rosszul adja le a jelet. Vagy egyszerűen bekoszolódott és nyomásnál több parancsot érzékel és csak egyet ad le, pont amit nem szeretnél. Ha nincs műszaki érzéked akkor vidd el egy TV szerelőhöz ők ezekkel is tudnak mit csinálni valószínűleg. Vagy ha az reménytelen akkor pár ezerért kapsz egy univerzálisat. De a vásárlásnál figyelj oda hogy milyen színűt veszel mert ha az eredeti távirányítód szürke akkor szürke univerzálisat kell venned, ha fekete akkor feketét, azért mert a kódolás miatt két fajtája is van, és hiába univerzális nem fog működni a fekete a szürkéhez.
2013. jún. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Fogsz egy csavarhúzót,szétpattintod,kitakaritod belőle a dzsuvát oszt csókolom.
2013. jún. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem az elkoszolódássál van a baj . 1983-óta én takarítom a távirányítókat,a családban /belül /. Csak azt nem tudom,hogy az irányító a hibás v a tv. De én is az irányítóra tippelek. Amúgy meg 99%-ban van a készülékekhez utángyártott távirányító,nem kell az univerzális.
2013. jún. 11. 15:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!