Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik a jobb táblagép DPS...

Melyik a jobb táblagép DPS Dual 7 vagy a Navon Raptor 7?

Figyelt kérdés
Úgy olvastam, hogy nagyjából ugyan azt tudja a 2 gép. Csak a Navon Raptor 7 -ben nagyobb aksi van és jobb a kijelző felbontása. A DPS Dual 7 -ben állitólag van bluetooth (amit a leírássában amúgy nem láttam). Nem ismerem táblagépekbe a márkákat, ezért érdekelne, hogy melyiket éri megvenni legingább minőségileg?

2013. jún. 10. 19:46
 1/5 duduca válasza:

Nem tudtam hogy nincs bluetooth a raptor 7-ben. Én azt akartam venni, de így már nem biztos.

Szerintem egyébként jobb a Raptor.

2013. jún. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Figyelj a DPS egy sz@r!(már bocs,de igaz)

A Raptor jobban megéri,és jobban is néz ki sztem.

DE AM TÖBBET IS TUD!

Nekem am ASUS MEMO PAD me 172v szürkém van,keress rá és ha tetszik írj PRIVIT!

2013. jún. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hali jólvan hogy a dpsnek kisseb egy nagyonpicit a tudása, de ember nézd már meg az árát!!!

Szerintem a dps jobb minden szeemszögből, amúgy a raptor is megérné de én a dps-re szavazok.

2013. jún. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A raptor jobban megérné, én is olyat akarok venni.
2013. jún. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 duduca válasza:
Köszi szépen, de végül egy harmadik tab mellet döntöttünk. Acer Iconia B1 TAB
2014. jan. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!