Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szerintetek megéri még venni...

Elektron814 kérdése:

Szerintetek megéri még venni egy Xbox 360-at kinect-tel?

Figyelt kérdés

Vagy várjam meg az Xbox One-t? Bár az elég drága lesz nem?

Ui: Sose volt még konzolom, azt se tudom, hogy alapból megéri-e egy Xbox-ot kinecttel.??



2013. jún. 10. 16:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha van egy kicsit több pénzed vegyél inkább egy ps3-at.. hardveresen erősebb, a rossz hűtés miatt van olyan xbox aminél előjöhet a 3 ledes hiba, a ps3-nál értelemszerűen nem és van benne alapból blu-ray lejátszó, ami a jövőben még jól jöhet.

Persze a játékok is drágábbak hozzá. Nézz körül, hogy mikkel szeretnél játszani pl. van-e ps3-ra stb.


Xbox one-t nem vennék, mert folyamatos, stabil net kapcsolatot igényel majd ha minden igaz, mert naponta 1x rácsatlakozik majd a hálózatra.. szóval én még várnék azért amíg kijön, hátha az árakat lejjebb nyomja és akkor vennék valamilyen konzolt.

2013. jún. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én boxot vennek. A kontrollerje sokkal kényelmesebb, meg maga az egész box jobban néz ki. Azon kívül ha szereted a kocsikat ott vannak rá a forza játékok. Ami csak box-ra van. Boxhoz van kinect, ami jobbb mint a ps move, mert míg a move csak a távirányítót érzékeli a kezedben, addig a kinect az egész testedet éezékeli.
2013. jún. 23. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!