Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A DVB-T vevőnél mire való a...

A DVB-T vevőnél mire való a to-tv csatlakozó?

Figyelt kérdés
Válaszokat köszönöm.

2013. jún. 7. 20:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Pontos típus vagy kép nélkül csak tippelni tudok. Gondolom ez a csatlakozó ugyanolyan alakú, mint az antenna bemenet. Ha igen, akkor ezzel a csatlakozóval tudod rákötni a set-top-boxot olyan tévékre, amiken nincs se SCART, se RCA, se HDMI csatlakozó, csak antenna bemenet (régi tévék).


De ha írsz egy pontos típust, akkor utánanézek.

2013. jún. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ez csak az antennakábel átfűzésére szolgál, ha esetleg el szeretnéd osztani a jelet többfelé ,vagyis ha több tvt szertnél használni, ha olyan tvre szeretnéd kötni amelyiken nincs scart csatlakozó, akkor olyan set top box kell ,amelyikben van uhf modulátor !
2013. jún. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget.

Tulajdonképen pont erre lettem volna kíváncsi,hogy így rá lehet e kötni régi tv-re ,de ezek szerint kell hozzá az RF-modulátor.A tipus egyébként Strong srt 8903.Sajnos az uhf modulos vevőkön nincs matrica.

2013. jún. 7. 20:59
 4/6 anonim ***** válasza:

Attól, hogy nincs egy készüléken matrica, még tökéletesen alkalmas lehet a MindigTV vételére. Pl. az alábbi két készülék:

Wayteq HD95 [link]

STRONG SRT 8106 [link]


A Wayteq-ről tesztet is olvashatsz:

[link]

2013. jún. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Az én Samsung tévém sem matricás, mégis tökéletesen működik egy lepkeantennával kiegészítve.

2013. jún. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben Köszönöm.
2013. jún. 8. 06:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!