Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Vettem egy új xboxot és hogy...

NemMondomMegTitok kérdése:

Vettem egy új xboxot és hogy lehetne a live ot felhasználni?

Figyelt kérdés
Vettem egy új xboxot és még kezdő vagyok azt szeretném megtudni hogy mert adtak hozzá 1hónap gold live ot azt hogy lehetne aktiválni?

2013. jún. 5. 16:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Regisztrálsz és beirod.
2013. jún. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Boxon regisztrálsz live -ra, és ő majd felajánlja. Viszont bankkártyát meg kell hozzá adnod.
2013. jún. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem kell.
2013. jún. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem kérte. Így nem is próbáltam ki soha a live -ot :(
2013. jún. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sajnos kéri a bankkártya adatokat,ha nem adod meg,bukod az egy hónap igyen Live Gold-ot.

A Silver ingyenes,azért nem kell fizetni csak regelni,és tudod használni az Explorert,azon belül számos oldalt el lehet érni.

2013. jún. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :D SZóval meg kell adnom a bankkártya számot :D Jó tudni :D De még nem járt le a gold live
2013. jún. 13. 10:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!