Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mit tudok tenni ha elvittem...

Mit tudok tenni ha elvittem szervízbe a tv. Készülékemet, fizettem 7000ft. Ot, hazavittem másnap ugyanolyan lett mint elötte volt?

Figyelt kérdés
Azt mondja a szerelő hogy vigyem vissza, megnézi, lehet, hogy valami elrontja azt az alkatrészt amit kicserélt. A tv 10éves nem szeretnék rá költeni.
2013. jún. 2. 17:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Egy tíz éves tv-nél már jóesélyel bontott alkatrésszel dolgoznak, lehet hogy a beépített használt alkatrész is ugyanolyan hibával rendelkezett. Vagy visszaviszed, vagy ahogy írtad már nem költesz rá, és inkább lecseréled.
2013. jún. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Na de ha visszaviszem ismét kicserél valamit, elkér megint tegyük fel 7000ft.ot..... Vagy meg kell hogy csinálja úgymond garanciába? Az alkatrészről blokkot nem kaptam csak egy nyugtát.
2013. jún. 2. 17:48
 3/8 A kérdező kommentje:
Az alkatrészről nem kaptam külön számlát vagy bármit is.
2013. jún. 2. 17:49
 4/8 pinkpancser ***** válasza:
Ha egy alkatrész elszáll, annak oka van. Ha csak az alkatrészt cserélte ki, de az okot nem szüntette meg akkor állja is a költségeket. Egyébként megkérdezhetnéd mi volt az az alkatrész. És a TV milyen tipus?
2013. jún. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A szerelőnek a javításra garanciát kell vállalnia. Ha a hiba újra jelentkezik, vissza kell vinni hozzá, köteles díjmentesen újra kijavítani.
2013. jún. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kellett volna adnia számlát, hogy mégis az alkatrészt honnan szerezte mennyibe kerül?
2013. jún. 2. 19:45
 7/8 pinkpancser ***** válasza:
A teljes összegről kell blokkot/számlát adnia. Vagy külön a javításról és az anyagról.
2013. jún. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A teljes összegről kaptam, de ebből nem derül ki, hogy mennyi volt az alkatrész pl.
2013. jún. 2. 22:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!