Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Set-top-box-ot össze tudok...

HalkHogen kérdése:

Set-top-box-ot össze tudok kötni DVD-felvevővel, s arra rögzíteni a tévéműsort?

Figyelt kérdés

Jelenleg analóg adást fogok az Invitelnél. Digitálisnál tudom a tévéadást DVD-re rögzíteni a felvevőmmel?


Azt hallottam, hogy a beltérivel tudok rögzíteni, csak épp azt nem tudom mondjuk PC-n meg semmi máson megnézni, mivel kódolva kerül felvételre...


Néha tévéből fölvett filmeket, meccseket szoktam avi-vá konvertálni, ami most könnyen megy, de digitális tévénél ugrana ez a lehetőség?


2013. jún. 2. 15:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Össze lehet kötni, és simán lehet rögzíteni, csak attól függ milyen kimenetek vannak a boxon, és milyen bemenetek a dvd felvevőn. Csak a dvd felvevőt megfelelően kell beállítani, és ugyanúgy rögzithető vele a boxról vett adás, mint ha a saját beépített tunerját használnád.
2013. jún. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Kösz szépen.


A további lényeges dolog, hogy akkor a DVD-re fölvett anyag nem lesz kódolva? Mert ha igen, nem sokat érek vele. :-/

2013. jún. 2. 21:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem lesz kódolt, bármilyen dvd lejátszón simán lejátszható majd. A jel csak addig kódolt amíg a koax kábelből belemegy a boxba, az abból kijövő jel már nem az.
2013. jún. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kösz szépen a választ.
2013. jún. 4. 14:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!