Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogyan kell beállítani iPodon,...

Hogyan kell beállítani iPodon, hogy a freemail-es üzeneteimet megkapjam a Mail alkalmazáson?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy hol kell beállítani, csak azt nem, hogy mit kell írni, pl a bejövő és kimenő levelezőszerver alá.

(iPod touch 4g)



2013. jún. 1. 14:07
 1/2 anonim ***** válasza:
A freemail szar. Nem működik mobiltelefonon.
2013. jún. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Érdekes nekem működik. :) Egyébként tényleg szar, nekem alapból át van irányítva gmailre, csak azért tartom meg mert régóta megvan és sok helyre azzal vagyok regisztrálva. Telefonon azért van nekem, hogy időnként csekkolja az accountot hogy ne töröljék.


POP ra kell állítanod, a bejövő szerver freemail.hu a felhasználónév és jelszó értelemszerűen. Kimenő smtp pedig pl mail.t-online.hu

2013. jún. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!