Asus Nexus 7 vagy Samsung Galaxy Tab 2 7. 0?

Figyelt kérdés

Véleményekre,tapasztalatokra lennék kíváncsi, mert a műszaki leírás nekem túl sokat nem mond....

Filmezni, zenére, netre és olvasásra használnám leginkább, egy-két játékkal tarkítva, és mindenképp 7colost szeretnék.

Köszönöm a válaszokat!



2013. máj. 30. 10:18
 1/8 anonim ***** válasza:
A kettő közül inkább a Nexus, de ha rá tudsz szánni 85.000 ft-ot akkor egy iPad Minivel még jobban járnál.
2013. máj. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 aHermann ***** válasza:
Nexus 7-est javaslom. Én azt használok nap mint nap, és elégedett vagyok vele. Samu táblagépekre több helyről hallottam rosszakat. iPad Mini sem rossz, ha ismered és szereted az iOS-t. Mondjuk az már 7.8", nem mintha nagy különbség lenne :-)
2013. máj. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%

nekem ASUS-om van, baromi jó..már csak az android miatt is...


filmezésben verhetetlen..

..de bármi mást megvehetsz, amit itt tanácsolnak.

2013. máj. 31. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat!

Nen szeretnek IOS gepet, androidos vagyok...:))) De koszi az ajanlast!:)

Akkor azt hiszem a Nexus lesz,de varom a tovabbi valaszokat!:)

2013. máj. 31. 10:42
 5/8 anonim ***** válasza:

Ez nem kérdés, egyértelműen Nexus 7.

Galaxy Tab 2 7.0 nagyon rossz vétel, Nexus 7 meg kifejezetten jó vétel, szóval tényleg nem kérdés.

De azért június 10-ig várj, állítólag akkor jelentenek be egy újabb Nexus 7-et, változatlan áron. Mondjuk nem tudom, hogy Google tényleg a WWDC napján jelentené be, jól is és rosszul is elsülhet.

2013. jún. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem galaxy tab 2 7.0-ám van, nem nagyon rossz vétel, még januárban vettem azért, mert 15 000-rel olcsóbb volt a nexus 7-től. Kicsivel rosszabb, mint az, de nem bántam meg, jól végzi a dolgát. Ha most vennék, nexus 7-et vennék, mert már lejjebb ment az ára. :)
2013. jún. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Egyértelmű - NEXUS 7!

ha megnézed szinte mindenben jobb mint a tab 2 7.0 vagy az iPad mini

főleg felbontásban, és emellett szinte Retina is!

2013. jún. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#7


Galaxy Tab-tól konkrétan MINDENBEN jobb a Nexus 7, iPad mini-től hardveresen egyértelműen, szoftveresen meg relatív, de kérdezőt az amúgy sem érdekli.

2013. jún. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!