Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen módon tudom leellenőriz...

Milyen módon tudom leellenőrizni az xbox360-am belső hőmérsékletét?

Figyelt kérdés
Sziasztok ! van egy hűtés módosított gépen, ami még kikapcsolás után is hűt 4 percig, plusz alatta van egy laptop hűtő. Az érdekelne hogy van e valami mezei módszer hogy ellenőrizzem a hőmérsékletét, én hátul megnézem a kifújt levegőt a kezemmel és az alapján döntöm el mikor kapcsoljam ki. eddig meleg levegőt fúj, az elején persze hideget, de felmelegszik, kellemes meleg szintre. A gépet mikor kikapcsolom, dashboard-a rakom 5 percre, majd kikapcsolom és utána még dolgoznak a hűtők 4 pecig nagy fordulat számon, elég hangos de ha ez az ára hogy hosszú élettartalmú legyen, kit érdekel. A lényeg hogy megszeretném tudni, van e olyan módszer amivel ellenőrizhetem valami programra gondolok vagy módszerre, nem rgh-s meg semmi ilyesmi, így lehet rá pakolni valami programot ?

2013. máj. 29. 20:20
 1/4 A kérdező kommentje:
nem lehet leszedni a külső burkolatát hogy jobban szellőzzön ?
2013. máj. 29. 20:23
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem vagy kissé paranoiás? Jó, hogy nem rakod be még a hűtőbe is.

Ha leszeded a burkolatot hamarabb tele megy porral és hamarabb meghal.

Milyen gép ez?

Slimet kell venni, az mindenféle módosítás nélkül is tökéletesen bírja.

2013. máj. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Rghzni kell és akkor szépen kiirja a hőmérsékleteket. Más lehetőség nincs.
2013. máj. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hitetlen úrnak igaza van,felesleges ennyire félteni valaki 2 napig nyomta egyhuzamba és semmi baja nem lett.
2013. máj. 31. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!