Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Fülhallgatókról vélemény?

Fülhallgatókról vélemény?

Figyelt kérdés

Tehát, fülhallgató vásárlás előtt állok és véleményeket szeretnék az alábbi termékekről: -Marley Smile Jamaica RASTA

-Skullcandy Ink'd 2

-MyAudio Rainbow



2013. máj. 29. 19:19
 1/4 anonim ***** válasza:

- Skullcandy: hulladék márka, az összes fülhallgatójuk kukába való

- MyAudio: hulladék márka, minden amit gyártanak kukába való


Marley-t nem nagyon ismerem, de úgy tudom az sem épp a legjobb (azt tudom, hogy nem a legjobb, csak azt nem tudom, hogy az is kuka, vagy elviselhető).


De nem is értem ezt a válogatást, Skullcandy árban 5-6 ezer forint, MyAudio meg 1-2 ezer forint.

Most akkor mennyiért akarsz venni?

2013. máj. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
6 alatt gondoltam.
2013. máj. 29. 20:18
 3/4 anonim ***** válasza:

Skullcandy szutyok (tapasztalatból mondom)


[link]


[link]


[link]


6 alatt kb csak ezekről lehet szó

2013. máj. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A JVC tényleg nem rossz az előzőekből. Konkrétan ezt a Sennheiser-t nem ismerem, de nekem nem váltak be a kicsit drágábbak (CX300,CX400II) sem, szóval ez alapján ezt nem feltétlen ajánlanám. Maxell metalics viszont az árához képest nagyon jól szól. Az összeszerelési minősége hagy némi kívánni valót maga után, de ennyi pénzért jó. Skullcandy-t meg nem értem miért kell ennyire leszólni, egyáltalán nem szar, csak a Sennheiser-hez hasonlóan túl van árazva.
2013. jún. 7. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!