Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A digi tv digitális adása...

Tomi90 kérdése:

A digi tv digitális adása nézhető saját dekóderrel?

Figyelt kérdés
A digi dekódere 11000 Ft, de kell a francnak, SD és felvenni se lehet vele. Üzletben 10-ért HD-t vehetek, ami mediaplayer is, és még fel is vesz usb-re. Próbálta már valaki a saját dekódert? Működik? Kell hozzá kártyát kérni a digitől?

2013. máj. 27. 09:10
 1/8 anonim ***** válasza:
6%
Ha már nem akarsz a digitől berendezést akkor miért nem upc-t köttetsz be. Jobb minőségű. És ha hd csomagra fizetsz elő akkor hd-s boxot kapsz.
2013. máj. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De nem 3100 Ft 57 csatornáért mint a diginél. És a net meg a telefon is náluk van, tehát semmiképp nem érné meg. Voltunk már upc-sek, szemét banda, mindig árat emel, netet korlátozza stb.
2013. máj. 27. 10:08
 3/8 anonim ***** válasza:
A dvb-c settbox-al lehet fogni a digi digitalis csatornait , de azt nem tudom,hogy nincs-e parositva a kartya az altaluk adott boxokkal ,mint ahogy ezt a muholdas szolgaltatasukkal hasznaljak.
2013. máj. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"Ha már nem akarsz a digitől berendezést akkor miért nem upc-t köttetsz be.Jobb minőségű. És ha hd csomagra fizetsz elő akkor hd-s boxot kapsz."


Hát nagyon nem!A upc-nél kapsz egy scart csatlakozású médiaboxot amin egy darab hdmi csatlakozó sincsen még akkor is ha HD csatornákra fizetsz elő!És amikor kérdőre vonod a UPCseket a bekötésnél hogy egy scart csatlakozású csodán mégis hogy jön a HD adás "hát átalakítja" és már témát is váltanak!

És a HD adásoknál mit ír ki a HD TV-m a felbontásra?Hogy 576i ami nagyon nem HD felbontás!Csodálkoztam is volna ha egy scart csatlakozású csoda HD képminőséget továbbít!

2013. máj. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hd boxot akkor adnak ha előfizetsz hd csomagra. Tudom mert nekem is olyan volt.
2013. máj. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A kábeles diginél nem kell külön előfizetés, csak egy set-top box, de a hd dekóderük már 32000 vagy 1000/hó a bérlése. Közölték, hogy minket nem érint a digitális átállás, vagyis ha nem szerzünk be egyet nézhetjük továbbra is analóg :( Mi értelme ennek az egész átállásnak, ha csak antennásoknak teszik kötelezővé...
2013. máj. 27. 18:28
 7/8 anonim ***** válasza:

Az antennásoknak nem lesz más lehetőségük,ugyanis megszünik az analog sugárzás,de a kábeltévén továbbra is van analóg adás - mivel nem sugárzik, kötött "pályán" van,igy nem terheli feleslegesen a frekvenciákat.

Ha csak az ingyenes digitális csatornákat akarod fogni,ahhoz elég egy 3eFt-os Nokia DBOX2 kábeles verzió is ,enigma fw-el.

2013. máj. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nekem az kevés... megkérdezem majd a digitől telefonon vagy az ügyfélszolgálatukon.
2013. máj. 31. 19:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!