Hol tudok gyorsan eladni házimozit?

Figyelt kérdés
2013. máj. 24. 18:52
 1/10 anonim válasza:
ajánlom az apródot vagy a jófogást,ingyenes meg sokan nézik mindkettőt,én is ott vettem az enyémet :D
2013. máj. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

a jófogás egy nagy kaki!

Föltettem egyszer egy meghirdettet termékemről a saját képeimet és már rinyáltak hogy ez nem jó olvassam el a szabályzatot...

Elolvastam és semmi kivetni valót nem találtam!


Amúgy

[link]

2013. máj. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

Ott van szabályzat? :D

esküszöm én erről még nem is hallottam pedig mindenféle kacatot felraktam.

2013. máj. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Van bizony!
2013. máj. 27. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

hardverapro, aprod, jofogas, expressz, avforum, avx.hu/forum

Am bírom ezt, akkora gy_ér, hogy egy képet nem tud felrakni jófogásra, és akkor már egyből az oldal a szar... Ahelyett hogy magába keresné a hibát... Grat. tipikus...

2013. máj. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Am bírom mikor nem olvassák el rendesen választ és arra köpködnek! Grat tipikus...!


Képet fel bírtam tölteni gyógyegérkém!Csak éppen a jó fogás úgy gondolta hogy ez neki nem jó ezért törölte a képeket!

Három oldalról lefényképeztem egy rohadt hordozható DVD lejátszót semmi más nem volt a képen és törölték hogy ez nem megfelelő!

Konkrétét választ nem adtak hogy mért is csak hogy nem jó!Meg ötletem e volt hogy mért nem, meg hogy fényképezhetném le "megfelelően" ezért ez volt az első és az utolsó hogy én ott hirdettem valamit is!

2013. máj. 28. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Legalább annyi intelligencia legyen benned, hogy nem copyzol sem engem, sem Erdélyi urat.

Valamit bizos elbalfa_kodtál, poénból nem csinálnak ilyet... Nekem is szedték le hirdetésem 1-2 napon belül, mert valami nem volt megfelelő. Megszüntettem az okát, majd visszaraktam, semmi baj nem volt vele. Fura mód rajtad kívül több millió hirdetést atak fel sikeresen. Valóban elgondolkozhatnál, hogy te voltál a faalj, vagy te voltál a faalj.

Tehát ugyan ott tartunk mint az elején. Primitív, buta, buta, bigbolond komment ismét. :)

2013. máj. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem baj am hogy letörölték, jól tették, legalább eggyel kevesebb hirdetés olyan képpel, ami valószínűleg olyan kóbor módon lett lefényképezve, hogy nem volt érdemes feltenni. :)
2013. máj. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Primitív, buta, buta, bigbolond komment ismét. :)"


LOL legalább a végén ne oltsd be magad! :D


De te egy igazi médium lehetsz hogy tudod milyen volt a kép hirdetett cuccról!

Furcsa még vagy 4 helyen meghirdettem de (köztük vatera) ugyanazokkal a képekkel és egyik se volt baja se a képpel se a apróhirdetéssel jó fogásnak igen!

2013. máj. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Úgy legyen! Legalább nem süllyed le a vatera szintjére a jófogás.
2013. máj. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!