A Pioneer mennyire jó a fülhallgatók terén?

Figyelt kérdés

Pontosabban egy 2900 forintos fülhallgatóról van szó

[link]


2013. máj. 21. 00:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én vettem korábban egy azonos árkategóriájú, hasonló típusú Pioneer fülest. Átlagosnak mondanám. Nekem az nem tetszett, mert a mély leszakította fejem, elnyomta az össze többi hangot. Másnak tökéletesen megfelelt, könnyen el is tudtam adni.

Tehát egy átlagfelhasználónak jó választás lehet!


OFF:

Ha egy kicsit jobb hangzásra vágysz, de ugyan ezen árkategóriában, akkor tudom ajánlani a JVC HA-FX22-t! Hátránya, hogy igen vékony vezetéke van.

2013. máj. 21. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem rossz márka, egy Skullcandy-hez képest mindenképp jobb, de 3000-ért nem kapsz olyan nagy szám fülest.
2013. máj. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
és a Sony MDR-EX10LP? kicsit drágább. Arról elég jó véleményeket hallottam.
2013. máj. 21. 15:22
 4/11 anonim ***** válasza:

ennél alább nem kéne adni

[link]

2013. máj. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Sajnos ezt a típust nem tudom megvenni, mivel nem árulják ott ahol élek.

Tudnátok ajánlani más típusokat? max 5000 forintig.

2013. máj. 21. 16:21
 6/11 anonim ***** válasza:

Anno én is akartam venni egy jó fülest 5000Ft alatt. Próbáltam nagyon beleásni magam a témába, nagyon nehéz dolgom volt, mivel sehol sincs lehetőség kipróbálásra és még csak azt sem tudod mit veszel! Értem ez alatt azt, hogy gyakran a csomagoláson keresztül nem látszik, hogy milyen vezetéke van (milyen vastag, milyen elválású, azaz ketté lehet-e tépni a két oldal vezetékét vagy sem, a leírásban csak a hossz szerepel) vagy hogy egyenes vagy derékszögű csatlakozóval szerelt-e, ami NAGYON NEM MINDEGY és hogy aranyozott-e, stb. Ezen információk nekem fontosak lettek volna.


Egy haveromnak volt az említett Sony fülese, kipróbáltam nem tetszett, ugyanazon indok miatt, amiért a Pioneer se, amit már korábban megírtam. Én továbbra is a JVC-t ajánlom, bár sajnos felugrott az ára (anno 3000Ft volt, most 5000Ft). Hangja jó, vezetéke vékonyka és ketté téphető, de van rajta gát és egy csúsztatható gyűrű is. Szóval ez sem egy felső kategória, de a hangja ennek a legjobb sztem 5000Ft alatt.

Hozz egy döntést, veszel egy jobb hangzásút, amire vigyáznod kell (én pl. egy kis müanyag dobozkában hordom), ilyen az említett JVC vagy egy strapabírót amit akár a zsebedbe is gyűrhetsz, ilyenek a Sony és Pioneer fülesek. (Denon-t semmiképp sem vegyél, nagyon gagyi!!)

2013. máj. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nos. Ma szétnéztem a városban, láttam a Sony mdr-ex8 fülest,ami 3400 forint volt. És láttam sony MDR-EX50-et is, ami elég drága volt, 7500 forint. (Tudom,az Edigital oldalán 5000 forint az EX50, de mivel Vajdaságban élek, itt mások az árak)

Úgyhogy szerintem maradok az EX8-nál, túl drága az EX50.

A pioneerről már lemondtam, a Sonyról jobb véleményeket hallottam.

És amúgy én is a fülhallgatóimat kis műanyag tokban hordozom, szóval vigyázok rá.

Azt a JVC félét apszolút nem láttam.

Szóval, szerintetek vegyem az Ex8-at?

2013. máj. 21. 20:34
 8/11 A kérdező kommentje:

bocsánat, nem Mdr-ex8, Hanem MDR-EX10LP. ( [link]

Összekevertem.

2013. máj. 21. 20:35
 9/11 anonim ***** válasza:
Hozz egy döntést! :D
2013. máj. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hoztam. A sonyt vettem meg. megérte :D
2013. máj. 23. 00:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!