Miért szaggat a minecraft dual graphics modba?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az lenne a probléma, hogyha bekapcsolom a dual graphics modot és kirakom full hdba a minecraft akkor szaggat, de az fps 150-200... Ha kikapcsolom a dual graphicsot akkor nem szaggat. De ha bevan kapcsolva a dual graphics de nincs kirakva full hdba a minecraft akkor nem szaggat...

Gép:

a10 5800k (proci)

radeon hd 6670 (videó kártya)

f2a55-m (alaplap)



2013. máj. 20. 12:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Ram mérete?

Nekem a Colos22 féle Minecraft szaggatott elég rendesen 4 GB RAM-mal, és 2 magos procival. Mindenből a legfrissebb driver van fent és mégis szaggat. Sőt ismerősöm 4 magos AMD prociján és 8 GB RAM-ján is laggolgat. Szerintem ez a játék optimalizálatlansága miatt van. És Váltottam a Coolcraftra, ami detto ugyan az, mint a Minecraft, csak nem szaggat. Ugyan az a grafika, minden ugyan az, csak ez új még, egyáltalán nem szaggat, akár mit is beállítok.

igaz, cserébe mindent újra kell kezdeni, de legalább működik, és szépen fut.

2013. jún. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Értek és köszönöm! Mondjuk én a Colosféle klienst sose használom mert egy szar (szerintem). Amúgy 8 gb ramom van ami sajnos kiderült hogy szar mert eredetileg 1866 Mhz-es és megy a dual channel gyakorlatilag nem működik.

Hmm érdekes végeztem egy gyors tesztet és úgy néz ki ha csak kirakom full hdba de nem full képernyőre akkor csinálja, de ha kirakom full képernyőre akkor nem csinálja nem tudom milyen ez érdekes....:D


Amúgy köszönöm a választ!

2013. jún. 8. 10:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!