Ps3 vagy Xbox 360 kinect-tel?

Figyelt kérdés
Melyiket vegyem meg? Melyik a jobb?

2013. máj. 19. 15:20
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Még hozzátenném 1995-ben vettem a PS1-et.
2013. máj. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

#10


Oké, haverod jobban szereti az Xbox joystick-ot, és? Ettől még rohadtul nem jobb joystick, csak azért, mert pár embernek ez a véleménye.

Hidd el, a 80 millió PS3 tulajból minimum 70, de szerintem még 75 milliónál is több tulajdonos PS3 joystick-ot használ.


"bizonyítottan kényelmesek"


Bizonyítottan? Erre nem is kell mit írnom.


És kinek kellett átterveznie a kontrollert? Csak mert Sony-nak biztos nem.


Egyáltalán mi a francért beszélünk joystick-okról? Mindkettő jó, és mindkettőhöz hozzá lehet szokni és egyik sem kényelmetlen, mindkettővel tudsz játszani, stb. Hülyeség erről beszélni.

2013. máj. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Az a lényeg pubikám hogy a PC-sek nem az PS3 kontrollert veszik (pedig azt is rá lehet kötni a PC-re) ennek valami oka van ami szerintem nyilvánvaló,ezért nem is vita téma.


http://www.youtube.com/watch?v=fARdxkovMhQ

2013. máj. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Akkor lemaradtál valamiről mert az első PS3 kontrollerekben még rezgés sem volt.
2013. máj. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Mindig ez van amiben jobb az Xbox360 arról nem kell beszélni csak a PS3-at kell szopkodni.
2013. máj. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

A legnagyobb probléma,hogy hogy csak képeken láttál xbox360-at mert toltad volna vele tudnád hogy lövöldözős játékoknál az Xbox kontrollere 100x jobban visszadja a fegyverek erejét pl.Fallout játékok Borderlands 1-2 stb... némelyik fegyó olyat rúg vissza mint a ló.

A feeling hogy a ravasz nagyon hasonlít a fegyverekéhez ami+élmény.

2013. máj. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Xbox-ot vettem végül.:)
2013. máj. 20. 12:58
 18/21 anonim ***** válasza:

vitatkozhatsz akkor is kényelmesebb nekem a PS3 joystickja.

Használtam már xbox kontrollert lehet használni de nekem kényelmetlen.

"Az Xbox kontrollere csak annyira jó,hogy egy rakás ember nyomja PC-n vele."


A ps3 kontrollere is annyira jó hogy azt és az ahhoz hasonló PC-s joy-t is egy rakás ember használja PC-n.


"bizonyítottan kényelmesek"

A Ps3 joyok is bizonyítottan kényelmesek.

És mint előttem is írták nem rémlik, hogy a Sony valaha is változtatott a Dualshock-os megjelenésen.

(Kivéve a PS1 legelső időszakát mikor görgő és rezgés se volt benne és amikor az Xbox nem is volt)

Tudod amúgy mi az érdekes? A box kontrollere alakjában kicsit hasonlít a a PS joy-ára de a gombleosztás meg a Nintendo gombleosztására.


"A legnagyobb probléma,hogy hogy csak képeken láttál xbox360-at mert toltad volna vele tudnád hogy lövöldözős játékoknál az Xbox kontrollere 100x jobban visszadja a fegyverek erejét pl.Fallout játékok Borderlands 1-2 stb... némelyik fegyó olyat rúg vissza mint a ló.

A feeling hogy a ravasz nagyon hasonlít a fegyverekéhez ami+élmény."

Akkor se toltam volna vele.(12 éve használom a remekül működő PS kontrollert és egyszer sem volt rá panaszom.

Én nem fikázni akartam a box-ot de az a tény hogy a box kontrollere sokkal jobb mint a ps-é az az állítás nem igaz. Mind a 2 ugyanolyan jó.

Mindjárt jönnek az xbox fanok és lepontoznak,hogy merek ilyet mondani de a tény az tény.

És ez vonatkozik a konzolra is ugyanolyan jók nem kell hülyén vitatkozni róla.

És aki még egyszer megkérdezi az nem éli meg a holnapot.

2013. máj. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Mert egy tirpák vagy és nincs összehasonlítási alapod a konzolokkal kapcsolatban.

A kis nőies kezeidnek biztos jobb a PS kontroller.

Majd akkor pampogj ha a PS-en kívül láttál már más konzolt is.

Nekem 10 fajta konzolom volt eddig,de az összes forgalomban lévővel volt szerencsém játszani(hála a baráti körömnek).

Egyébként,nem lehet nagy tapasztalatod konzolos téren főleg,mert nem tudsz elvonatkoztatni,ez a fanboy-ok legnagyobb hibája meg az,hogy a rivális konzolok előnyeit nem tudják beismerni,valamiért fáj nekik.

Amúgy meg lényegtelenül írtál ide mert a kérdező xbox360-at vett.

Aki ilyen mereven elzárkózik más konzoloktól,az ne kommenteljen ehhez hasonló kérdéseknél mert NEM TUD OBJEKTÍV RÁLÁTÁST BIZTOSÍTANI a kérdezőknek,csak egyoldalú véleményt.

2013. máj. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

HELYES! AZ XBOX JOBB ÉS KÉSZ!

Sok olyan ember is írt most ide aki életébe nem fogott xbox joy-t a kezébe de leszarozza! Erre nem tudok mit mondani...

2013. máj. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!