Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen tabletet lenne érdemes...

Milyen tabletet lenne érdemes venni?

Figyelt kérdés
50000 Ft alattit szeretnék, eddig az Acer Iconia B1-et és az Asus Memo pad 7-et néztem. Nekem internetezésre, játékokra kellene. Melyik a jobb?
2013. máj. 17. 16:37
 1/3 anonim ***** válasza:
nézz körül a klassz.hu-n ott is van tablet pl easypix...pl az easypix monsterpad az játékra van fejlesztve állítólag...
2013. máj. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
BlackBerry Playbook. Ezekre tokeletes, es meg sok minden masra is. Olcso es jo. Nekem is az van, masfel eve kb es tovabbra is kifogastalanul mukodik pedig nem lehet azt mondani hogy vigyazok ra nagyon...
2013. máj. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én Samsung Galaxy Tab2.0 7"-t vettem 1 hónapja, semmi gondom vele, tökéletesen működik, legújabb androiddal. (4.1.2)
2013. máj. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!