Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ha választhatnátok, ti melyike...

Ha választhatnátok, ti melyiket vennétek: Sony xperia tablet z vagy galaxy note 10.1?

Figyelt kérdés

Sony-nál nagyon bejön az h vízálló,ami hasznosnak is tűnik,viszont samsungnál egy pluszt jelent számomra az s-pen,mert nekem sokszor jól jönne,sokszor szerkesztek képet vagy hasonlót tabon,s sokszor jól is jönne egy stylus,mert fontos a pontosság,de olyan minőségűt szerintem nem is lehet kapni külön.Tetszik továbbá az s note app és hasonló samsung szolgáltatások.

A sonyról nem tudok sokat,mivel nemrég találtam rá,hardverileg kb ugyanolyannak tűnik számomra,de hiányzik az a plusz amit az s-pen nyújtana.

Árban nem igazán különböznek,sony drágább picit de nem ez a lényeg.

Ti melyiket választanátok?Melyik nyújt több hasznos funkciót?(és melyek ezek?)



2013. máj. 17. 16:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Ilyen nagy otromba és nehéz táblagépet nem vennék amikhez ráadásul nagyobb táska kell ha vinni akarom valahová. Ezért vettem iPad Minit. Javaslom, nézz meg róla pár teszt videót, tényleg nagyon jó.
2013. máj. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ipadet nem akarok,és jelenleg egy 8"es van de nagyobbat akarok.
2013. máj. 17. 19:30
 3/7 anonim válasza:
Tablet Z hol otromba?? 6.9mm vastag és 500 gramm
2013. jún. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
500 ja, az iPad meg 300 Nem mindegy ;-)
2013. jún. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
akkor nézz képernyő átló/tömeg arányt
2013. jún. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Képátló/Tömeg :


tablet Z :0.0525

ipad mini:0.0651

2013. jún. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
ezt még ájfónnal is kitudod számolni
2013. jún. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!