Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ps4 vagy ps3 éri meg jobban?...

Ps4 vagy ps3 éri meg jobban? Ps4-re a multi ingyenes marad? (többi lent)

Figyelt kérdés

Ps4-ről sok jó dolgot olvastam de lehet hogy lesznek kezdetleges hibái illetve eleinte kevés játék és kevés ember lesz multin engem ps 4 jobban csábít az érkező címek miatt IS(GTA5,AC4,BF4,BAO stb...) grafika gondolom jobb lesz de ez nem nagyon számít. Szerintetek megéri beruházni egy ps4-re vagy jelen esetben inkább megérné egy ps3? Engem legjoban az érdekel hogy ingyenes marad-e a multi a ps4-nél illetve ha valaki tudja mennyibe fog kerülni a konzol leírhatná.

Válaszokat előre is köszönöm.



2013. máj. 14. 20:06
 1/8 anonim ***** válasza:
23%
Hát jó a PS3 is .. de karácsony környékén jön a PS4 és akkor talán szívni fogod a fogad hogy miért nem inkább azt vettél... PS4 pénzeszsákoknak való mert égszakasztó lesz a játékok ára a PS3 al egyetembe :)
2013. máj. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mivel a PS4 ára biztos, hogy 100k felett lesz, de valószínűleg 150k-hoz még közelebb (majd később meglátjuk), ezért árban a PS3 mindenképp jobban megéri. Illetve van már rá millió játék, és ezek közül nagyon sok kihagyhatatlan, pl. Heavy Rain, hogy csak egyet mondjak, nem tudod mit hagynál ki, és PS4-en nem tudni, hogy most akkor menni fognak-e a PS3 játékok vagy nem.

Ha a grafika nem különösebben érdekel, akkor PS3, hisz a PS4 legnagyobb újítása a grafika lesz, amiket felsoroltál játékok azok PS3-ra is kijönnek, csak rosszabb grafikával.

2013. máj. 15. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Oké köszönöm a válaszokat mind a kettőnek ment a zöld pacsi de valaki meg tudja mondani hogy ingyenes marad-e a multiplayer-e a ps4-nek?
2013. máj. 16. 07:08
 4/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg igen, de erről nem mondtak eddig semmit.
2013. máj. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A Grand Theft Auto 5 ps3-on van!
2013. máj. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

#5


Szinte biztos, hogy lesz PS4-re is.

2013. máj. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ingyenes marad a multi.

Nem éri meg PS3at venni, ha eddig nem vettél akkor inkább várd meg a ps4et. Sokan lesznek rajta hidd el, főleg mivel ezek a népszerű játékok fognak először megjelenni. Nem a grafika lesz a legnagyobb áttörés hanem a játékélmény; új kontroller; PSN.

Én PS3ra most vettem meg a Red Dead: Redemption-t és már vagy 10 alkalommal nem volt senki online más-más időpontokban sem, nemvolt kivel multiznom.

PS4en biztos lesznek 4 év múlva is játékosok bőven.

Mindenesetre azt biztos nem fogod megbánni, hogy ps4et vettél.

2013. máj. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egy frászt marad ingyenes a multi ,PSN Plus kell majd hozzá ,(kapsz minden hónapba ingyen játékokat is)

forrás :E3

2013. jún. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!