Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ipad Mini-t vagy Ipad4et vegyek?

Roli901214 kérdése:

Ipad Mini-t vagy Ipad4et vegyek?

Figyelt kérdés
Mindenképp venni szeretnék egy ios rendszerű kütyüt, ugy volt hogy lesz egy iphone-om olcsot de mégse lett, igy inkább ipadot szeretnek venni, mert nincs se laptopom, se sajat PC-m. Főleg netezesre, filmnezesre, jatekra hasznalnam a 7"os kijelző szerintem nem zavarna, az Ipad mini gondolom hordozhatóbb mint a 4es viszont gyengebb. De nem tudom meg-e éri nekem legalább 150€val többet kiadni a 4esert, azt se akarom hogy késöbb megbánjam. Sokkal rosszabb egy ipad mini a 4esnel? A 4es viszont gondolom hosszabb távon bírná es gondolom nem kéne 2 év után leváltanom egy jobbra... ANDROID TABLETOSOK KIMÉLJETEK! :D

2013. máj. 12. 14:00
 1/9 anonim ***** válasza:

ezt neked kell tudnod...

kis méret vs retina nagy mérettel...

2013. máj. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Minit. Nekem is az van es tenyleg nagyon jo!
2013. máj. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mindenképp Minit. Mindenben tökéletes, nekem elhiheted. Egy Mini tulajdonos.
2013. máj. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

OFF: Pedig egy Androidossal (szerintem) jobban járnál. Ezt iPad 4 tulajként és egy Xperia Tablet S használójaként mondom.

ON: Ha gép és okosteló helyett veszed, mindenképpen a 4-et vedd, mind képernyő, mind hardver miatt. Ha a mérete miatt félsz: Én rengeteget hurcolom a 4-est, mivel a notebookom nagy ahhoz, hogy azzal közlekedjek, ultrabookot meg ezért nem fogok venni 350 000-ért. A telóm meg 5 colos, ami nekem kicsi. Mellette egy céges Xperia Tablet S is ott figyel a táskámban, és simán elfér mindkettő, nem zavaró.

Egy 64 gigás Wi-Fi+Cellular boldog tulajdonosa vagyok.:)

2013. máj. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Kössz a véleményt, de amikor írtam h ANDROID TABLETESEK KIMELJETEK akkor nem olyan árú android tabletekre gondoltam, ami majdnem annyiba kerül mint egy ipad 4. De abbol a penzből mar tenyleg inkabb ipad 4. Az ipad mini meg csak 300€.
2013. máj. 12. 16:42
 6/9 anonim ***** válasza:
2013. máj. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Megvettem a minit és eddig imádom :D
2013. máj. 18. 15:18
 8/9 anonim ***** válasza:
Gratulálok. Jól döntöttél:-)
2013. máj. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi örülök is neki nagyon, márcsak az apple id-vel kéne kibékülnöm mert valamiert nem akar ingyenes alkalmazasokat letölteni ker megerősiteseket meg ilyenek...
2013. máj. 18. 15:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!