Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Toshiba laptopomnál hogyan...

Toshiba laptopomnál hogyan tudom beállítani azt, hogy ha lecsukom a tetején, ne jelentkezzen ki a rendszer? Mert igy msn-ből is kijelentkezik, eezt meg nem szeretném.

Figyelt kérdés
2009. szept. 30. 18:36
 1/5 anonim ***** válasza:
én meg épp az ellenkezőjét keresem :D pár feleslegesnek ítélt progit letöröltem, azóta nem működik az FN + nyilak kombináció és nem jelizik ki. Próbáld meg te is :D
2009. szept. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
nekem is Toshiba van :) de a lenyeg h milyen operacios rendszered van, mert akkor lehet tudok segiteni.
2009. szept. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én itt szoktam,Vezérlőpult > Energiagazd.

[link]

2009. szept. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A NoteBook típusa indifferens, az operációs rendszer számít. a Windows XP-ben pl. a Vezérlőpult/Energiagazdálkodási lehetőségek-et kell kiválasztani, azon van egy "Speciális" fül, ahol be lehet állítani, hogy mi történjen a lehetséges esetekben. Ha a Windows jól van telepítve, azokat fogja felkínálni, amikhez tartozik érzékelő. (Asztali gépen csak bekapcsoló gom, vagy bekapcsoló és alvás gomb, NoteBookok esetén ehhez hozzájön a fedél lecsukását érzékelő gomb.) Ha azt szeretnéd, hogy a lecsukást követően is bejelentkezve maradjon, akkor azt kell kiválasztanod, hogy "nincs művelet". A Hibernáláshoz előzőleg aktiválni kell a Hibernálás engedélyezését a "Hibernálás" fülön. E nélkül a Hibernálás, mint lehetőség nem jelenik meg a választható elemek listájában.


Ui.: Magyar nyelvű Xp-re írtam le. Értelemszerűen, ha Angol változat, vagy Vista, vagy Win7, akkor a dolgok kicsit módosulnak. Ha Linux, akkor meg nagyon, de az MSN-ből arra következtetek, hogy ez valamilyen Windows lesz. ;o)

2009. szept. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítségeteket, sikerült beállítanom! :) remélem müködni fog:)
2009. szept. 30. 19:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!