Tabletekkel kapcsolatban lenne 2 kerdesem?

Figyelt kérdés
Lehet-e belejuk SIM kartyat tenni? Annyit tudok hogy telefonalni nemlehet vele, de SIM kartyara van mobilnet rendelve. Ebbol kovetkezik a masik kerdesem: Ha nem lehet, akkor hogyan lehet netezni rajta? (Wi-fin kivul) Elore is koszonom a valaszt (:

2013. máj. 11. 10:04
 1/6 anonim ***** válasza:

amelyikbe lehet, abba lehet.

ha nincs benn sim slot, akkor a wifi marad, illetve ha tudja a tablet, akkor otg kábellel, 3g modemmel tud működni az internet, de ez tablet meg modemfüggő is hogy működnek-e egymással, meg ha minden igaz, nem mindegyik net használható modemmel.

2013. máj. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
sim-et nem lehet belerakni. de mobilnetet lehet rá kötni
2013. máj. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Hát igen.

De a wayteq xtab 100dci3g-vel lehet telefonálni.

Bár lehet,hogy megnéznek az utcán ha egy 10 colos tabbal beszélgetsz.

:)

2013. máj. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

az első válaszoló már elmondta..

olyant kérsz a boltban, amiben van sim lehetőség..


nem kell vele telefonálni, de már mindent lehet, például asztalon, belső kamerával.(kihangosítva, értelemszerűen)


mostkészítettem az én tiz collosommal videókat, fényképeket egy esküvőn...először néztek, de amikor látták a videót és az állóképeket, nagy lett a csönd


igaz, 150 ezer volt a tablet..


szóval kérj sim-est, van sokféle.

2013. máj. 12. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem telefonalas miatt kerdeztem, hanem hogy utcan, buszon, egy parkba, vagy akarhol, ahol nincs se wifi, se netkabel, tudjak internetezni :)
2013. máj. 12. 13:31
 6/6 anonim ***** válasza:

lehet, persze..sok hírdetés van ilyen gépekre(is)


a telenor nagyon nyomul ilyen téren is...

2013. máj. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!